06.02.2012
 «Полтаваобленерго» просить споживачі обмежити користування, зокрема, потужними електронагрівачами. Внаслідок сильних морозів електричні мережі і без того працюють в умовах значного перевантаження – в результаті створюється загроза аварійних відключень домівок, а у гіршому випадку електрозамикань у мережі та подальших пожеж. Енергетики просять споживачів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та обмежити використання потужних ЕЛЕКТРОНАГРІВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ з 17:00 до 20:00. Такі обмеження потрібні до 15 лютого.

06.02.2012
 У центрі Кременчука заборонили паркуватися вночі. Парковку автівок в центрі міста заборонили, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, ліквідації заторів на вулицях міста в місцях скупчення припаркованого автомобільного транспорту і забезпечення належних умов для роботи прибиральної техніки. Про таке йдеться в рішенні кременчуцького виконокому. За даними начальника міського управління житлово-комунального господарства Олександра Любенка, паркуватися в центрі Кременчука заборонено з 22.00 до 6.00. У місцях заборони парковок будуть встановлені відповідні дорожні знаки. Контроль за дотриманням рішення покладений на ДАІ.

06.02.2012
 Мінчанин Іван Богдан очолить КП «Благоустрій Кременчука». Про це міський голова Олег Бабаєв повідомив журналістам минулого тижня. Вибір кандидатури кременчуцький мер пояснив лаконічно, мовляв, «спеціалісти мають працювати». Як повідомляє медіа-центр «Репортер», на уточнюючу запитання який досвід має однокурсник Олега Бабаєва в сфері благоустрою, мер відповів так: «Досвід - це служба у Збройних Силах». Міський голова підтвердив, що Іван Богдан є його однокурсником за навчанням у Мінському вищому військово-політичному училищі. За словами Бабаєва, тепер вже колишній керівник «Благоустрою» Руслан Федорченко, написав заяву про звільнення. Він іде в приватний бізнес. 6 лютого, в мерії підтвердили, що в "Благоустрої Кременчука" змінюється керівник. Але поки що розпорядження про призначення Івана Богдана немає.

06.02.2012
 Cтало відомо, що у підприємства "Благоустрій Кременчука" додалося зон обслуговування. За КП закріпили додатково зелені зони і безгосподарчі пустирі для утримання їх в належному санітарному стані. Зокрема, до списку територій, переданих «Благоустрою Кременчука», потрапили сквер «Студентський» (біля медколледжа), парк «Юність» на вулиці Манагарова на Раківці та інші. Закріплені і проблемні території, на санітарний стан яких зазвичай скаржаться кременчужани: Східна гребля, біля бази відпочинку «Демурівка». Загалом таких місць — 254,5 гектара, з них 160 в Крюковском районі і 94,5 гектара в Автозаводському районі.

rss