06.02.2013
 У Полтаві 16 лютого пройде традиційне Свято сала. Про це повідомляє прес-служба Полтавської міськради. Торгово-розважальне дійство проходитиме на вулиці Жовтневій (від ТЦ «Золотий місто» до Театральної площі) з 12-00 до 15-00. Свято сала в Полтаві проводитиметься в шостий раз. Щороку на святі презентують для відвідувачів якусь «родзинку». Так, полтавчани і гості міста вже спробували «сало в шоколаді», «сало в шампанському», «сало з родзинками». Торік відвідувачам презентували навіть «суші-сало».

06.02.2013
 Юні винахідники студент льотного коледжу Михайло Петулько та учень 20-ої школи Віктор Павлов представили Кременчук на обласному зльоті юних учених, винахідників і раціоналізаторів, який проходив в Полтаві. Так, Михайло представив жюрі на злеті експонат із складною назвою «Універсальний прилад для виміру частоти сигналу, частоти першої гармоніки кварцевих резонаторів і частоти коливальних контурів», а Віктор — «Електронний мікроскоп». За результатами обласного зльоту юних учених, винахідників і раціоналізаторів кременчуцькі винахідники зайняли призові місця: Михайло Петулько — І місце, Віктор Павлов — ІІ місце.

06.02.2013
 На вулиці Кременчука можуть повернутися хлібні кіоски. У міськвиконкомі принаймні розглядають таку можливість. Начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк повідомила, що до неї звернулося керівництво Кременчуцького хлібокомбінату із листом, в якому прохає надати можливість продажу своєї продукції через свої кіоски. Пояснюють все конкуренцією, мовляв, наразі важко реалізовувати продукцію через магазини міста, бо на полицях, окрім кременчуцького хліба, продається продукція 4–6 виробників. Міський голова доручив розглянути прохання керівництва хлібокомбінату. Але головною умовою має бути реалізація в таких кіосках соціального хліба.

06.02.2013
 Компанія «Полтаваобленерго» в 2013 році запланувала реконструкцію трьох великих підстанцій, що живлять Кременчук, повідомляє «Телеграф» зі посиланням заступника начальника Кременчуцької філії енергокомпанії Євгена Богодиста. Це саме ті заходи, від яких залежить надійність енергопостачання міста. Так, на підстанції «Кременчук-місто», що забезпечує центр, енергокомпанія замінить один трансформатор на потужніший. Замінять і підземний високовольтний кабель, який йде від вул. Красіна до вул. Гагаріна і забезпечує навантаження в районі центрального ринку. На підстанції «Крюків» замінять два трансформатори, але найбільші роботи заплановані на підстанції «Власівка». Тут змінять усе устаткування.

rss