06.03.2012
 Весна активізувала грип. У Кременчуці перевищений епідпоріг захворюваності на ГРВІ серед школярів. Щоправда, як заявляють у кременчуцькій СЕС, показник перевищений лише трохи більше, ніж на два відсотки. За словами завідувача епідвідділом міської СЕС Андрія Верещаки, зараз у Кременчуці хворіє близько 30% від усієї кількості школярів. Проте це не привід закривати школи. Карантин запроваджують, коли епідпоріг перевищений хоча б 15-20% .Одначе, зазначив санітарний лікар, ріст захворюваності є і він поступовий. В той же час санлікарі нагадують, що директори шкіл можуть самостійно закривати класи і навіть школи, якщо хворіє велика кількість дітей. Лікарі закликають дотримуватися профілактичних заходів, - бодай частіше мити руки

06.03.2012
 Кременчуцькі історики поїдуть в Санкт-петербурзький архів. Як повідомляє прес-служба мерії, це один з заходів в реалізації проекту «Кроками світових геніїв», який покликаний популяризувати Кременчук серед туристів. Поїздка наукових співробітників краєзнавчого музею в Центральний державний архів Санкт-Петербургу може дати багато інформації про історію міста і ролі в ній всесвітньо відомих осіб, пов’язаних із Кременчуком. За словами директора Кременчуцького краєзнавчого музею Алли Гайшинской, зараз оброблена лише близько 10% інформації, що міститься в архівах і має відношення до історії Кременчука. «Кроками світових геніїв» буде реалізований як у вигляді туристичного буклета, так і у вигляді настільної гри. Реалізацією проекту займається Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

06.03.2012
 У Кременчуці стартує проект «Сучасний двір». Його показово облаштують за бюджетні кошти. Але за умови, що потім мешканці створять ОСББ. Поки «Сучасний двір» буде тільки один. Там посадять дерева, встановлять дитячий майданчик, заасфальтують доріжки. Частину ж робіт, наприклад з благоустрою підїздів візьме на себе керуюча компанія. Поки що міськвиконкомі не визначилися, який двір зробити зразково-показовим. Розглядаються кілька варіантів: на Молодіжному і в центрі. Остаточно визначаться до 15 березня. Як зазначив міський голова Олег Бабаєв, головною умовою участі в програмі «Сучасний двір» стане подальше створення у будинках, що розташовані у цьому дворі, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

06.03.2012
 7 березня кременчужанам подарують паперові квіти. Так волонтери закликатимуть кременчужан не купувати першоцвіти. Акція під назвою «Ми не купуємо першоцвіти» запланована з 14 до 15 годин, і відбуватиметься в районі перехрестя вулиць Першотравневої Пролетарської – біля Центрального ринку. Організатори акції - Молодіжний парламент Кременчука і Комітет молодіжних організацій Кременчука, таким чином хочуть закликати людей берегти перші весняні квіти. У рамках акції, яка проводиться у Кременчуці вже четвертій рік поспіль, 20 волонтерів роздаватимуть листівки, а також паперові квіти перехожим. Їх виготовили близько 600 штук.

rss