06.03.2013
 Російська залізниця вимагає припинити експлуатацію потенційно небезпечної продукції виробництва Кременчуцького стальзавода. У повідомленні відзначається, що торік на мережі залізниць сталися 23 злами бічних рам візків вантажних вагонів, а з початку 2013 року - вже 20 таких випадків, з яких два випадки класифіковано як назвичайна подія. Причинами вказаних подій знову послужили злами бічних рам, що вироблені ВАТ "Алтайвагон" в 2010 році і ПАО "Кременчуцький сталеливарний завод" в 2011 році. На думку керівництва російської заліниці, уникнути загрози можливо тільки через заборону експлуатації продукції вказаних виробників і її примусове вилучення.

06.03.2013
 У Кременчуці викрили потужний центр "конвертації". Працівники податкової міліції викрили в Кременчуці "центр конвертації", обіг тіньових операцій якого досяг 37 мільйонів гривень. Центр організували кременчужани з метою, як сказано в офіційному повідомленні, незаконного формування податкового кредиту і валових витрат підприємствам реального сектора економіки і конвертації безготівкових грошових коштів в готівку. Як повідомив прес-офіцер податкової міліції області Дмитро Скобельский, за попередніми даними, за час діяльності "центру конвертації" його організатори за винагороду в 7% від загальної суми перерахованих коштів незаконно конвертували більше 37 млн. грн., що дозволило підприємствам відхилитися від сплати податків на суму близько 6 млн. грн.

06.03.2013
 7 березня кременчужанам подарують паперові квіти. Так волонтери закликатимуть кременчужан не купувати першоцвіти. Акція під назвою «Ми не купуємо першоцвіти» запланована з 12 до 13 годин, і відбуватиметься в районі перехрестя вулиць Першотравневої Пролетарської – біля Центрального ринку. Організатори акції - Молодіжний парламент Кременчука і Комітет молодіжних організацій Кременчука, таким чином хочуть закликати людей берегти перші весняні квіти. Нагадуємо, що за незаконний зрив і продаж першоцвітів відповідно до адмінкодексу, встановлена відповідальність - штраф від 20 до 30 мінімумів доходів громадян.

rss