06.04.2012
 220 молодих людей віком від 14 до 21 року планують у Кременчуці залучити до громадських робіт цього року. З вирахуванням податків на руки вони зможуть отримати близько 900 гривень і перший запис в трудовій книжці. На оплату роботи молоді, у бюджеті міста передбачено 320 тисяч гривен, - повідомив заступник міського голови Віталій Малецький. Він нагадав, що перевагою при працевлаштуванні користуватимуться діти пільгових категорій, з малообепеченных сімей. Заявки на роботу приймають до середини травня. Як і в минулі роки школярі і студенти працюватимуть в міських парках на прибиранні території. Обрати місце роботи можна буде залежно від місця проживання. Крім того, діти можуть працювати і в казначействі, трудовому архіві, реєстраційній палаті. За довідками звертатися за телефоном 3-21-50.

06.04.2012
 Кременчуцькі депутати станцюють на благодійному балу. Кременчуцькі депутати разом з молоддю танцюватимуть на благодійному балу, який відбудеться 27 квітня у рамках акції «Від серця до серця». Всього буде 12 пар дебютантів балу з числа молоді, 10 пар складуть депутати міськради, районних рад, облради. Готуватися до балу вони на безплатних майстер-класах в студії танцю «Дегаже». Але з числа депутатів поки охочих не дуже багато, повідомила керівник Центру соціальних служб для молоді Світлана Пищита. Перше заняття з танців відвідали депутати міськради Оксана Гуйда, Тарас Захарченко, Петро Пугач, депутат облради Олег Овчарь і декілька депутатів райрад.

06.04.2012
 В Кременчуці з’являться чотири оригінальних клумби. КП «Благоустрій Кременчука» висадить чотири таких квітника: альпійську гірку в сквері «Жовтневий», а також клумби на бульварі Пушкіна, в районі Міського палацу культури і біля самоходки на колі біля пивзаводу. Поки ландшафтні проекти підприємство не афішує — береже їх до міського конкурсу клумб, в якому має намір брати участь, представивши саме ці проекти. Нагадаємо, що у міському конкурсі на кращу клумбу можуть взяти участь усі бажаючі кременчужани. Конкурс проводить міськвиконком, і до участі у ньому запрошені підприємства, установи незалежно від форми власності, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, мешканці приватного сектора.

06.04.2012
 У Міністерстві фінансів Кременчуку дали згоду на випуск облігацій. Про це під час апаратної наради у міськвиконкомі повідомив заступник міського голови Володимир Тараторін. Віце-мер відзначив, що кошти, які будуть залучені за рахунок облігацій, - 25 млн грн. - підуть на закупівлю тролейбусів і атракціонів в парк Придніпровський. Тараторін також уточнив, що термін віпуска облігацій - близько місяця.

rss