06.05.2011
 Збитки від пожежі на Деївському сміттєзвалищі сягнули 80 тис. грн. Про це повідомили з міського управління житлово-комунального господарства. Нагадаю, пожежа спалахнула напередодні травневих свят, 30 квітня, і гасити її довелося майже 4 дні. Керівник Комунтрансу Василь Дмитренко повідомив, що місця загорання постійно доводилося засипати землею, яку возили технікою підприємства. Комунальники впевнені, що на Деївському звалищі було скоєно навмисний підпал. А тому вже звернулися в прокуратуру.

06.05.2011
 В квартирах, де самовільно переобладнано газові колонки чи плити газ відключатимуть без попереджень. Кременчуцькі газовики провели перші перевірки і три квартири уже відключені від газопостачання. Зокрема, як повідомили в службі оператвиного контролю, це квартири по Леніна 26/37, Московській 29 та провулку Спартаківському 14б. В «Кременчукгазі» кажуть, що власники помешкань порушили правила використання газових приладів, а це несе небезпеку для всього будинку. Зокрема, не дозволено правилами самовільно встановлювати і переобладнувати газові плити чи колонки Квартири порушників погрожують відключати від газу і в подальшому.

06.05.2011
 На день Перемоги над Кременчуком літатимуть дельтаплани. Як повідомили у міськвиконкомі, літатимуть три дельтаплани всього півгодини з 8.15 до 8.45-ти 9 травня над набережною Дніпра в Придніпровському парку. Польоти здійснюватимуть пілоти Кременчуцького міського авіаційно-технічного спортивного клубу з використанням державного та червоного прапору Перемоги. У самому парку із самого ранку триватимуть святкові заходи, на літній естраді буде концерт. В центрі міста, навколо площі Перемоги буде обмежено рух транспорту, попереджають в ДАІ. А о 21-ій годині кременчужани побачать святковий феєрверк. Окремі святкові заходи відбуватимуться 9 травня і біля меморіалу «Вічно живим». О 10-тій ранку в День Пермоги там мітинг-реквієм і покладання квітів. О 21.45 там відбудеться світло-проекційне шоу на військову тематику.

06.05.2011
 Ветерани в Кременчуці можуть в День Перемоги безкоштовно дзвонити і їздити в маршрутках. Зокрема, як повідомляється на офіційному сайті «Укртелекому», 8 та 9 травня будь-хто з учасників ВВВ отримає 10 безкоштовних хвилин, щоб подзвонити родичам чи близьким людям. Дзвонити можна в межах України і країн СНД. Як додали в Укртелекомі, телефонні дзвінки можна здіснювати в будь-який час доби з квартирних номерів за місцем реєстрації. Або на переговорних пунктах з пред’явленням посвідчення ветерана війни. Громадський транспорт в Кременчуці 8 та 9 травня для ветеранів війни безкоштовний, включно з маршрутками.

rss