06.06.2011
 В Кременчуці обмежено проїзд великих фур. Усе через спеку. Вулиці міста не витримують такого навантаження, асфальтне покриття деформується і місто має проблеми із дорогами. Зокрема, обмежено проїзд вулицями Кременчука для вантажівок вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн. Відповідні попереджувальні знаки встановлено на всіх шести в’їздах до нашого міста, - повідомили у міськвиконкомі. За даними звідти, перевищення тем-ри вдень уже відзначається кілька днів. Раніше, нагадаю, обмеження руху великовантажного транспорту запровадили по всій Полтавській області, зокрема основними магістралями.

06.06.2011
 Лише третина кременчуцьких дітлахів здатні виконувати вправи на уроках фізкультури. В міському відділі охорони здоров’я провели дослідження здоров’я кременчуцьких дітей. І результати дослідження, на жаль, не втішають, - каже керівник відділу Валерій Литвиненко. За його словами, лише 30% наших дітей можуть повноцінно займатися на уроках фізкультури. Інші або взагалі – ні, або можуть виконувати лише деякі вправи. Валерій Литвиненко каже, що головна причина такої ситуації – малорухливий спосіб життя підростаючого покоління. Більшість дітей надають перевагу іграм на комп’ютері, ніж іграм на свіжому повітрі. А це надлишкова вага і погіршення здоров’я. Інша причина – вкрай нездоровий спосіб життя.

06.06.2011
 В Кременчуці цього літа лише два пляжі отримали офіційний дозвіл на купання. Тобто лише там є все необхідне для більш-менш безпечного відпочинку: питна вода, відносно чистий пісок і головне – рятувальні пости. Зокрема, паспорти отримали Центральний пляж та пляж у парку «Воїнів інтернаціоналістів» біля кафе «Кордон». У всіх інших місцях масового відпочинку купання в річці заборонено. Втім, рятувальники намагаються слідкувати за ситуацією навіть на неофіційних пляжах. У Кременчуці організовано загалом шість рятувальних постів, зокрема, і на Раковці біля бару «Поплавок». Всі пляжі охоронятимуть правоохоронці. Кременчужанам нагадують: що надмірний алкоголь у спеку чи звичайна необережність можуть призвести до сумних наслідків. Купальний сезон тільки-но почався, а в Кременчуці на воді уже загинули троє. У разі, якщо ви побачили, що людина тоне, треба покликати рятувальників і зателефонувати за номером 101.

06.06.2011
 Жодного підвищення вартості проїзду в маршрутках у Кременчуці не буде. Про таке заявив міський голова Олег Бабаєв. Таких висновків мер дійшов, зробивши порівняльну характеристику ціни проїзду в маршрутках у містах в сісідніх областях. За цими даними, в Кіровограді і Світловодську проїзд в маршрутці коштує 2 грн. , у Полтаві – 1.75 грн., хіба що у Черкасах – 2,5 гривні. «Якщо в інших містах перевізники працюють з тарифом у 2 грн, чому в Кременчуці він має бути вищим», - обурився Бабаєв. Нагадаю, перевізники на тому тижні представили владі свої розрахунки, згідно з якими вони просять підняти ціну проїзду в Кременчуці до 2 грн. 80 коп. А на довгих маршрутах – до 3, 5 грн.

rss