06.07.2011
 У Кременчуці працівники ТД «Українапромресурс» обікрали власне підприємство на млн. 200 тис грн. Як повідомляють в міському управлінні міліції, «прибутковий бізнес» організували місяць тому п’ятеро працівників: охоронець, зварювальник, стропальник і майстер цеху. Вони завантажували краном підприємства спеціально найнятий «КамАЗ», і вивозили з підприємства металеві форми для виготовлення залізобетонних виробів. Цікаво, що керівники підприємтва помітили пропажу тільки після третьої крадіжки і заявили у міліцію. Нині усе п'ятеро чоловіків затримані. Порушена кримінальна справа за фактом крадіжки у особливо великих розмірах організованою групою осіб, що карається строком від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До речі, за здане на металорухт майно підприємства, спритники особливо багато грошей не отримали - набагато менше, ніж власне справжня вартість виробів – додають у міліції. І зауважують, що за скупку краденного дістанеться і хазяїну пункту прийому металобрухту.

06.07.2011
 Кременчуцьку молодь зорієнтують на робочі професії. Ухвалено міську Програму професійної орієнтації учнівської молоді міста на найближчі 4 роки. Програма спрямована на зменшення дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили на міському ринку праці. На разі в Кременчуці, за даними експертів, спостерігається перенасичення спеціалістів економічного та юридичного напрямків. Тоді як робітників вкрай не вистачає. В рамках ухваленої програми, фахівці проведуть соціологічні дослідження серед випускників шкіл, лекції, роз’яснення і консультації. За даними з міського центру зайнятості, у працевлаштуванні випускників ПТУ все менше проблем. Якщо 2008 року за направленням центру вдалося знайти роботу для 44 випускників профтехучилищ, то вже торік влаштувалися на роботу 244 людини.

06.07.2011
 У палаці культури Краз хочуть розмістити кременчуцький театр. Холдингова компаія «АвтоКрАЗ», який належить на разі палац культури, не в змозі опікуватися величезним будинком. Тому кременчуцька влада ініціює передачу палацу на баланс міста. Як пояснили у прес-службі міськвиконкому, зараз заклад культури переживає не найкраші часи. Будинок потребує негайного ремонту, на який автозавод просто немає коштів. Колись окраса міста тепер має обшарпаний фасад, а взимку ще й не опалюється. Якщо холдинг погодиться віддати палац культури місту, в будинку планють влаштувати театр. Керівник міського управління культури Володимир Кондрашов каже, що до приміщення палацу КрАЗ можна перевести і міський центр дитячої та юнацької творчості із колишнього будинку піонерів, що на вул. Квартальній. А останнє приміщення передати в оренду управлінню юстиції і районному суду.

06.07.2011
 Ціни на хліб у Кременчуці та Комсомольську підвищили безпідставно. Про таке заявляють в Полтавській облдержадміністрації. Напередодні там зустрічалися керівники Кременчуцького хлібокомбінату, Комсомольського хлібозаводу, представники міськвиконкомів обох міст і чиновники з області під головуванням віце-губернатора Олени Адамович. Представники хлібозаводів пояснили підвищення цін здорожчанням газу, що автоматично впливає на собівартість продукції. В облжержадміністрації у відповідь нагадали виробникам, що борошно вони беруть із держрезерву, і воно значно дешевше, ніж аналогічна сировина на ринку. Використовувати борошно з резерву хлібовиробникам дозволили за умови, якщо вони не будуть піднімати ціни. І здорожчання газу тут абсолютно ні до чого. Отже жодних обгрунтованих підстав для підвищення цін на хліб не було. Чиновники вимагають від виробників повернути ціни до колишнього рівня, а контролери почали перевірку обох підприємств.

rss