06.08.2012
 Головний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко зазначає, що високі температурні показники повітря негативно впливають на стан води у Дніпрі і Кременчуцькому морі. На сьогодні у водоймах активно розвиваються синьо-зелені водорості, які , в свою чергу, вносять зміни у хімічний склад води, зокрема, збільшують кількість марганцю, та зменшують рівень кисню. Тим часом, у Сухому Кагамлику кременчуцька СЕС виявила холероподібний вібріон. Це не збудник холери, а його безпечний двійник, проте, за словами санітарних лікарів відзначають, що поява холероподібного вібріона свідчить про те, що ситуація у мікробіологічному плані досить напружена. Показник свідчить про застійні явища у воді і подальше погіршення, - підкреслив керівник міської СЕС.

06.08.2012
 У Кременчуці існує загроза того, що вода з водопроводу може виявитися непридатною для пиття. Про це йшла мова на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій. Причина - погіршення якості води в Дніпрі і Кременчуцькому водосховищі. Як відмітив представник водоканалу, на даний момент підприємство справляється з ситуацією і вода, яка подається жителям міста, відповідає санітарним нормам. Проте у разі масового мору риби, водоканалу знадобиться більше реагентів для очищення води. Запасу, які існує зараз, вистачить на тиждень, тоді як по нормативом на підприємстві має бути двотижневий запас. На придбання додаткових реагентів необхідно близько 700 тис грн.

06.08.2012
 У Кременчуці цього річний липень визнали спекотним рекордсменом. Середньодобова температура +28 градусів в місті Кременчуці трималася 26 днів липня. Про це повідомив начальник міського управління з надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост. Це найвищий показник за останні 45 років. Протягом місяця до Кременчука з Полтавського гідрометцентру 12 разів надходили попередження про надзвичайну спеку. У ступінь пожонебезпеки в лісах вже кілька тижнів тримається на найвищому 5-му рівні. У Полтавському Гідрометцентрі ж попередили, що спека дощкулятиме кременчужанам до 9-го серпня . За цими даними температура вдень тнриматиметься поблизку «+» 37. З 9 по 15 серпня очікується зниження температури повітря до «+» 28-30 гр.

06.08.2012
 На Молодіжному подачу гарячої води поновлять до 12 серпня — це нормативний термін згідно з останнім, відкоригованим графіком. Проте головний інженер КремТЕЦ Сергій Солдатов говорить, що за умови успішних гідравлічних випробувань гарячу воду подадуть навіть раніше — 10 серпня. У центрі міста (ділянка в районі вулиць Пролетарська, Свердлова, Леніна, Першотравнева — до міськвиконкому) капітальний ремонт тепломережі завершать в середині серпня і до 20 числа обіцяють подати гарячу воду. Що стосується ремонтів квартальних тепломереж, то як підкреслив начальник Кременчуцької філії «Полтаваобленерго» Сергій Андриєвський, у енергетиків як і раніше бракує матеріалів.

rss