06.11.2012
 У Кременчуці значно активізувалися шахраї. Черговою жертвою телефонного шахрайства стала 78-річна бабуся. Шахраї діяли за вже давно відомою схемою: у сина проблеми - давайте гроші. 4 листопада старенька звернулася до кременчуцьких міліціонерів і розповіла, що їй зателефонували на мобільний і повідомили, що начебто її син потрапив у халепу. Його, мовляв, можуть притягнути до карної відповідальності. Як розповідають в міськвідділі міліції, таким чином у жінки виманили 10 тисяч гривень - вона перерахувала їх на номери на поповнення рахунків мобільних телефонів. Зараз за фактом вирішують питання про порушення кримінальної справи за шахрайство.

06.11.2012
 І кременчуцька аптека "Віком" також постраждала від шахраїв. Височезна молодиця кремезної статури у сірому пальто представилася співробітницям аптеки працівником комунальної служби, під назвою «Служба очистки каналізації». Молодиця розповіла, що буде проводитися перевірка каналізаційних труб ультразвуком. За цю послугу вона попросила не багато не мало - 8400 грн. У міському управління міліції підтверджують, що подібний інцидент мав місце 3 листопада о 12.30. Тим часом у самій аптеці повідомляють, що шахрайка справила враження дуже "бувалого" працівника комунальної сфери. Тим більше аптечним комунікаціям та послуга, яку пропонувала невідома, була б у нагоді. Як пояснює керівник закладу, можливо на працівниках аптеки тоді позначилася втома, можливо величезна черга біля кас. Тим не менш, гроші за неіснуючу послугу шахрайка у фармацевтів таки виманила. Нині зловмисницю розшукують.

06.11.2012
 ПАО «АвтоКрАЗ» підписав контракт з ООН на постачання партії восьми одиниць комбінованої техніки на шасі КрАЗ. Про це повідомляє прес-служба підприємства. За їх даними, ООН має намір поставляти кременчуцьку техніку в Афганістан і використовувати для громадських робіт. Так, на повноприводні шасі КрАЗ-63221 і самоскиди КрАЗ-65032 встановлять солерозкидувачі, пилососи і снігоочисники. Спецтехніку використовуватимуть для прибирання і очищення від снігу ділянки дороги від Кабула в Мазари-и-Шариф (важлива транспортна ланка, що сполучає між собою північну і південну частині Афганістану). «АвтоКрАЗ» є офіційним зареєстрованим постачальником ООН техніки як цивільного, так і військового призначення.

06.11.2012
 У Кременчуці з'явиться лава примирення. Місцеву «родзинку» розмістять у сквері Івана Пономаренка (це - район між зупинками Меморіал «Вічно живим» і вул. Вадима Бойка). Про таке повідомив голова Автозаводського райвиконкому Володимир Коваленко. За його словами, сама лавка буде кованою, а сідельця будуть зроблені під нахилом одне до іншого. Усе хто у сварці зможуть там помиритися, бо спеціальна конструкція фізично зближує – розповів Володимир Коваленко. У міськвиконкому ініціатива керівництва Автозаводського райвиконкому сподобалася. Кажуть, що сьогодні такі лавки примирення досить популярні і їх різні конструкції можна знайти в Інтернеті.

rss