06.12.2011
 У Кременчуці виявили підпільну паперову фабрику. Підприємство без жодних документів і дозволів примудрилося займатися не надто безпечним виробництвом протягом трьох років по вул. Крупської. Причому всупереч усім санітарним нормам - у п’яти метрах від дитячого садочка. Малеча була змушена потерпати від смороду, який спричиняло не лише примітивне виробництво картону, а й спалювання просто неба залишків макулатури. Комісія, яка виїхала для перевірки скарги мешканців прилеглих житлових будинків, побачила справжні жахи. Цікаво, що протягом трох років дозвільні та контролюючі органи міста та Крюківського району знали про підпільне підприємство, але жодних заходів щодо ліквідації незаконного підприємства вжито не було. Щоправда, відбувалася така собі переписка, в якій дозвільні служби вказували фабриці на недоліки, а її керівництво відписувалося на вказівки не зупиняючі виробництва, - розповів віце-мер Віктор Калашник. Міський голова Олег Бабаєв на таку інформацію свого заступника взявся особисто телефонувати прокурору. Відреагувала на факт антисанітарії і міська СЕС.

06.12.2011
 У Кременчуцьких правоохоронців – купа планів У міському управлінні міліції розробляється нова програма розвитку органів внутрішніх справ під гучною назвою "Доля служити за Кременчук". Про це повідомляє Прес-служба Автозаводського райвиконкому із посиланням на начальника міської міліції Сергія Зюбаненка. За його словами, програма має на меті змінити ставленняспівробітників міліції до виконання своїх обов'язків, відродити довіру людей до органів внутрішніх справ. Серед "новаторських рішень" головний кременчуцькій міліціонер міліціонер міста пропонує розміщення білбордів з фотографіями дільничних інспекторів, часом і місцями прийому громадян. Планується і встановлення в райвідділах міліції терміналів (І - Box), де кожен зможе самостійно знайти інформацію з різних питань, які виникають, коли людина вимушена звертатися в міліцію. Сергій Зюбаненко заявив, що через І - Box можна буде навіть подавати скарги в електронному вигляді на працівників міліції.

06.12.2011
 Міліція шукає в Кременчуці потерпілих від рук псевдо-міліціонерів. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, протягом тижня на вулицях міста орудували шестеро самозванців. Вони представлялася співробітниками карного розшуку, показували якесь посвідчення і проводили незаконні обшуки громадян, забирали гроші, телефони. Нині пресвдо-міліціянтів затримано. Це кременчужани віком від 32 до 40 років. Троє з них – мали у минулому проблеми із законом за крадіжки, двоє – таксистів, що розвозили таких собі працівників міліції на Деу-Ланос та 99-тих Жигулях. А один із зловмисників мав спритно підроблене посвідчення працівника комітету по боротьбі із злочинністю та корупцією, яке придбав за 200 дол у київському метро. Більш того, його подільники були впевнені, що він справжній міліціонер. Правоохоронці поки встановили тільки шість потерпілих, але кажуть – жертв було значно більше. Усіх, хто постраждав від дій цих людей, просять повідомити по телефону 102.

rss