06.12.2012
 У Кременчука наступного року хочуть забрати 102 мільйони. гривень. Саме таку суму з бюджету міста, за проектом держбюджету, має відрахувати Кременчук. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєd і додав, що оберений такими спущеними зверху сумами відрахувань із Кременчука до державного бюджету. Для порівняння: для Полтави це 38 млн. грн., для Комсомольська – 20 млн. грн., для міста-мільйонника Дніпропетровська – 150 млн.», – зазначив мер. За словами Олега Бабаєва перший заступник міського голови Андрій Погрібний у Києві зустрічався з керівником, що відповідає за місцеві бюджети. І передав листа, якого підготував міськвиконком з проханням перегляну суми відрахуань дня Кременчука. У іншому випадку на розвиток міста залишаться копійки. До ведеться згорнути кілька міськийх програм – серед яких ремонт доріг та закупка необхідної техніки та устаткування. «Це бюджет, який відкине місто на декілька кроків назад» констатує мер і висловив сподівання, що Верховна рада не прийме бюджету такому вигляді, бо ситуація в всіх містах катастрофічна».

06.12.2012
 Міський голова Кременчука Олег Бабаев не збирається міняти крісло мера на інше, «повище». Про це він заявив журналістам. Таким чином Олег Бабаєв відповів на запитання чи бачить він себе міським головою Кременчука, адже останнім часом серед кременчужан ходять чутки про те, що він піде в губернатори або до міністерства. Натомість Бабаєв сказав, що не розуміє, на чому грунтуються ці чутки і стверджує, що жодних переговорів, співбесід зі ним ніхто не проводив. Тому, він – відповідно, нікуди з не збирається. На сьогодні я мер Кременчука і хочу виконувати свої обов'язки якісно, - каже Олег Бабаев.

06.12.2012
 Виборчий процес у Кременчуці розпочнеться 15 грудня. Ну, а власне вибори відбудуться за два місяці. Таке рішення прийняла на своєму засіданні Кременчуцька територіальна виборча комісія. Так звані проміжні вибори відбудуться в одномандатному виборчому окрузі №12 3 лютого. Як нагадала на засіданні комісії її голова Світлана Усенко, на цьому окрузі в 2010 році депутатом міськради був обраний Юрій Шаповалов, який нині обраний народним депутатом України. Члени комісії також прийняли рішення вважати датою початку виборчого процесу 15 грудня. 12-ий виборчий округ один із найбільших у Кременчуці. Орієнтовна кількість виборців перевищує 6, 5 тис. Округ охоплює територію від Чередників аж до 3-ї міської лікарні.

06.12.2012
 У Кременчуці ялинку можна замовити по телефону. Як повідомили у Кременчуцькому держлісгоспі, все, що цікавить в питанні реалізації новорічних деревець, можна дізнатися за номером «гарячої лінії». Зателефонувавши за номером 2–02–96 кременчужани можуть не лише дізнатися про ціну, а й замовити деревце. Варто нагадати, ялинок Кременчуцький держлісгосп не реалізує, а ось сосна висотою до метра коштує 27 грн. До 2-х метрів – 33 грн. А вища красуня вже вартуватиме 52 грн. Нагадаємо, що торгівлю новорічними деревцями у Кременчуцькому держлісгоспі планують розпочати вже із 15 грудня.

rss