07.02.2012
 Німецький мільйонер хоче "вкластися" у надсучасний свинокомплекс під Полтавою. Йозеф Хьойфелє - керівник німецької фірми «ХАКА» приїхав в Полтаву, щоб запропонувати керівництву області потужний проект – свинокомплекс на 1260 голів разом з навчальним центром. Німець готовий вкласти в нього 10-12 млн євро, а також уже все підготував. За його словами, будівництво триватиме усього 6 місяців. Ще три піде на поставку і установку обладнання. "Фірма "ХАКА" відома в Європі, як така, що будує свинокомплекси під ключ. Вона має 16-річну історію" . Насамперед заслуговує на увагу система обігріву приміщень таких свинарників. За технологіями фірми «ХАКА», обігріваються чи охолоджуються, залежно від потреби,тільки спеціальні зони, що дає змогу заощаджувати на енергоносіях. Під новий комплекс уже виділили земельну ділянку в Полтавському районі між селами Заворскло та Ватажково.

07.02.2012
 Новопризначений начальник кременчуцької міліції важає голвним у свої роботі боротьбу із корупцією у владі. На своій першій прес-конференції, в якості головного кременчуцького міліціонера Андрій Ткаченко розповів не лише про основні пріоритети на роботі. А й поділився з журналістами особистими таємницями. 35-річний підполковник міліції минулого тижня був призначений в Кременчук. А до цього пан Ткаченко працював керівником розвідки УБОЗ при МВС. Нових кадрових рішень на посаді начальника міліції Кременчука підполковник Ткаченко поки не планує. Із особистих моментів про себе він розповів, що нині винаймає квартиру у центрі Кременчука, має особистий Volkswagen Passat і службовий - Toyota Camry останньої моделі, що дістався йому від попередника. У планах згодом перевезти із Києва в Кременчук дружину та трьох дітей. Андрій Ткаченко зізнався, що зовсім мало читає художньої літератури, бо доводиться чи не щодня перечитувати Карний Кодекс. Натомість із задоволенням передивляєьться радянські кінокомедії, бо відчуває брак позитиву.

07.02.2012
 У Кременчуцькій 69-ій зоні повісився засуджений. Про інцидент, що стався 3 лютого вранці, стало відомо зараз . 32-річний чоловіка виявили повішеним в роздягальні виробничого приміщення. Як повідомила прес-служба облуправління пенітенціарної служби України, цей чоловік був засуджений два роки тому Гадячским райсудом до 7 років позбавлення волі з конфіскацією половини особистого майна. Як зазначають працівники виправної колонії, того дня, засуджений пілся підйому перебував у відділенні соціально-психологічної служби після чого відвідав медичну частину установи. Після цього був заведений на навчання в учбовий центр при установі, що знаходиться на території виробничої зони, у роздягальні якого його пізніше виявили повішеним. При обстеженні тіла слідів насильницької смерті не виявлено. Керівництво колонії стверджує, конфліктів з іншими засудженими не було.

rss