07.02.2013
 Кременчуцьке міське управління юстиції підбило підсумок минулорічних одружень. Торік кременчужани одружувалися менше, ніж звичайно. У високосному 2012 році шлюбів зареєстрували лише 1642, що значно менше ніжу 2011-му. Наймолодшою ж нареченою минулого року стала 17-річна кременчужанка, якій дозволили одружитися за рішенням суду, повідомили у Кременчуцькому міському управлінні юстиції. Найстарша пара яка отримала свідоцтво про шлюб, більш поважна. Йому - 86 років. Їй – 78. Також минулого року «на рушник» з кременчужанками, які виступали в ролі наречених, стали 27 іноземців. Серед європейців-чоловіків, які приїхали до Кременчука, найбільше італійців, далі – німці, американці…

07.02.2013
 На Полтавщині населення заборговувало за компослуги, станом на кінець грудня близько 300 млн. Ці дані Головним управлінням статистики в Полтавській області були поданці на початку лютого. В той же час, мешканці області заплатили за комунальні послуги за рік 1 млрд 301 млн грн., що складало 96,6% нарахованих за цей період сум. Тобто, судячи з даних, більшість боргів - стара, з минулих років. У грудні 2012 р. найбільший борг за 3 місяці склали статті - утримання будинків, за централізоване опалювання і гаряче водопостачання та за вивіз сміття.

07.02.2013
 У Полтаві з 1 січня почав працювати центр із надання безкоштовної правової допомоги. Проте скористатися такою допомогою може обмежена категорія населення. Розшитими коло тих, хто може скористатися послугами безкоштовних адвокатів обіцяють аж з 2017 року. Як повідомила начальник міського управління юстиції Наталія Проценко, такі центри створені в кожній області. У центрах відкриті реєстри адвокатів, в яких є перелік адвокатів, які надають правову допомогу безкоштовно.Наразі скористатися такою допомогою можуть лише діти–сироти, учасники війни і бойових дій, особи, які знаходяться під вартою після затримання. У Полтаві центр із надання безкоштовної правової допомоги знаходиться за адресою: вулиця Фрунзе, 37/46. Кременчужани за консультацією можуть звертатися за телефоном у Полтаві 65–30–64.

rss