07.06.2011
 Міській владі та міліції дошкуляє кафе «Че Гевара». Заклад на набережній Дніпра, як виявилося, має дозвіл лише на встановлення торгового намету, а не на повноцінний заклад громадського харчування, який нині існує. А кілька надзвичайних пригод, що сталися в середині або біля Че гевари тільки підсилює необхіднясть закриття цього розважального закладу, говорить в. о. начальника кременчуцької міліції Сергій Зюбаненко. Він стверджує що, міська влада також підтримала його прагнення і зараз готуються документи для закриття кафе «Че Гевара».

07.06.2011
 Інший заклад, на який нарікають можновладці, це – літнє кафе «Оазис» у парку неподалік річкового вокзалу. Мешканці сусідніх будинків скаржаться на гучну музику вночі, яка лунає в кафе. До речі, чиновники нагадують власникам барів про антишумове законодавство, яке діє в Україні, і про доволі відчутні штрафи за порушення спокою жителів від 850 до 7650 грн.. В мерії погрожують: якщо скарги жителів стануть масовими, правоохорорнці мають цілковите право вилучити звуковідтворювальну апаратуру.

07.06.2011
 Стережіться офісних крадіїв – закликає кременчуцька міліція. Підприємліві торговці під виглядом продажу дрібного краму, насправді приходять у офіс за тим, що погано лежить. Передусім- грошима. Напередодні, у День журналіста, такі спритники під виглядом продажу каструль, обнесли редакцію міської газет «Кремінь». Скориставшись зайнятістю журналістів, чолов’яги поцупили залишені на столі 1240 грн. Міліціонери затримали крадіїв за дві години. Затримані – громадяни Молдови. Торгівлею в офісах в Кременчуці займаються не так давно. Проте правоохоронці зараз перевіряють їх на причетність до інших аналогічних крадіжок у місті. До речі, у крадіїв вилучили 900 грн. журнаілістських коштів. Решту цієї суми один із чоловіків вже встиг переказати у Молдову своїй дружині – про що свідчила знайдена у нього банківська квитанція.

07.06.2011
 Кременчужани страждають від тривалих відключень гарячої води влітку. Тим часом, як енергетики надто повільно виконують ремонтні роботи і не вкладаються у заплановані графіки. Стурбованість такою ситуацією висловив міський голова Олег Бабаєв. Наприклад, нагірна частина міста «сидить» без гарячої води практично із Великодня. А воду обіцяють включити лише 11 червня. Тим часом, за інформацією мера, Кременчуцька ТЕЦ, яка виконує профілактичний ремонт, не вкладається у відведені терміни, бо подекуди не закуплено труби. «На жаль, час втрачено, але проблему треба вирішувати, каже Бабаєв. Втім, поки обмежився лише проханням до енергетиків – не затримувати проведення ремонту.

rss