07.06.2012
 Кремечуцька ДАІ звертається до батьків малолітніх дітей. За останні кілька днів у дорожніх пригодах постраждали 2-є малюків, які без догляду дорослих вибігали на проїжджу частину. На щастя, діти відбулися не дуже серйозними травмами, але це лише щаслива випадковість і швидка реакція водів, врятували від трагедії. ДАІвці просять кременчуцьких батьків бути уважними, не залишати малят без догляду ні на секунду.

07.06.2012
 9 червня в Полтаві пройде відбірковий тур Всеукраїнського музичного фестивалю «Червона Рута-2012». Він відбудеться в приміщенні Полтавській державній аграрній академії (вул. Сковороди, 1/3). У корпусі №1 виступатимуть виконавці в жанрах поп-, сучасна танцювальна, акустична, рок-и інша музика. У корпусі №5 виступлять представники українського фольклору (автентична древня манера співу, показ календарних обрядів, інструментальна музика, кобзарське і лирницкое виконання). У рамках конкурсу відбудеться практичний семінар українського автентичного фольклору за участю провідних фольклористів України. Реєстрація учасників з 9.00 години початок прослуховування - з 10-ї. реможці отримають право виступати в Києві, де пройде фінал «Червоной рути». Телефон для довідок в Полтаві: 2-18-45.

07.06.2012
 Кременчужани поїдуть до Києва навчатись нанесенню дорожньої розмітки. Працівників комунального підприємства «ШРБУ» по завершенні «Євро-2012» направлять до столиці переймати досвід нанесення дорожньої розмітки у столичних колег. Цього року у Кременчуці вже вдруге наносять «зебру» на окремих перехрестях. Заступник міського гоови Валерій Медведовський зазначає, що до якості фарби претензій немає, проблема – у непрофесіоналізмі наших комунальників. За словами віце-мера, працівники ШРБУ не знають технології нанесення розмітки.

07.06.2012
 В Кременчуці з автівки на узбіччі прибиратиме маніпулятор. Автівки, залишені вздовж дороги, взимку під час очищення від снігу проїжджої частини будуть переставляти спеціальним маніпулятором. Йдеться про машини на узбіччі, котрі заважають якісному прибиранню. У керівництві КАТП-1628 кажуть, що підприємство готується придбати сміттєвоз із маніпулятором для підйому легкових автомобілів. У зв’язку із чим - просять юристів міськвиконкому «підкріпити» законом дії комунальників, які мають прибирати залишені на узбіччях доріг машини.

rss