07.06.2013
 У міськвиконкомі Кременчука заявляють, що нові тролейбуси вже витіснили з доріг 22 маршрутки. Начальник відділу транспорту Володимир Кургаєв говорить, що мікроавтобуси пішли з маршрутів №15 і №17. Також, за його словами, в місті все частіше можна побачити маршрутки з ціною проїзду 1,50 грн. замість звичних 2,50 грн. Мовляв, таким чином, перевізники намагаються конкурувати з тролейбусами, які безлатно перевозили пасажирів з 1 по 9 червня. Разом із тим, з 10 червня плата за проїзд у тролейбусах повертається і вона вже становитиме 1, 5 гривні. У міському відділі транспорту обіцяють, що тролейбуси ходитимуть за графіком – кожні 10- хвилин, А в в годину-пік з інтервалом в 5 хвилин.

07.06.2013
 Вода в Дніпрі перевищила звичайний рівень, але затоплення Кременчуку не загрожує. Рівень води в Дніпродзержинському водосховищі в районі Кременчука (нижче ГЭС) перевищує звичайний на 70-73 сантиметри. За оцінками фахівців, для того, щоб вода вийшла з берегів, її рівень повинен піднятися ще на півтора метри. Про це повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост. За його словами, на Кременчуцькій ГЭС зараз проводиться плановий ремонт блоку №2. У зв'язку з цим здійснюється короткочасне форсування водосховища. Роботи проводяться за узгодженням з київським керівництвом ПАО «Укргідроенерго».

07.06.2013
 На Полтавщині незареєстрованими виявилися 600 одиниць вогнепальної зброї, 77 спецзасобів, понад 92 тис патронів, повідомляє прес-служба Полтавського обласного управління міліції. У період з 1 травня по 1 червня на Полтавщині проводився місячник добровільної здачі вогнепальної зброї та боєприпасів. Такий захід дав громадянам можливість не лише здати зброю, яка зберігалася без відповідного дозволу, так і зареєструвати на себе технічно справну мисливську зброю, якщо вона не перебувала в розшуку. За час проведення місячника від карної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів, фактично звільнено 25 людей, які добровільно звернулися в органи внутрішніх справ.

rss