07.07.2011
 До Кременчука запросили інтернів. Місту вкрай не вистачає лікарів. На сьогодні за штатним розписом в Кременчуці має працювати 108 лікарів загальної практики, а працює вдвічі менеш. Не вистачає також дільничних педіатрів та лікарів невідкладних станів. Майже третина працюючих лікарів у першій медичній ланці - пенсіонери. Саме щоб заповнити лікарські посади, влада вирішила залучити до роботи в Кременчуці інтернів, що проходять навчання у вищих медичних навчальних закладах, із подальшим працевлаштуванням в нашому місті. З цією метою було розроблено та ухвалено на останній сесії міськради відповідну програму. Згідно з документом, Кременчуцька міськрада бере на себе зобов’язання сплачувати кошти за навчання лікарів-інтернів на період проходження ними інтернатури у лікарнях і поліклініках нашого міста. В свою чергу, після завершення інтернатури лікарі-інтерни повинні будуть укласти трудовий договір щодо подальшої роботи в закладах охорони здоров’я міста строком щонайменше на 5 років.

07.07.2011
 На звання почесного кременчужанина претендують дві жінки. Схоже, цього року звання отримає дещо іншу назву - «Почесна громадянка Кременчука». Закінчився строк висунення кандидатур. У списку двоє: колишня очільниця трикотажної фабрики, а нині доцент університету Ангеліна Власова і заслужений лікар України Людмила Лобановська. Кандидутуру пані Власової запропонував колектив трикотажної фабрики, де вона працювала директором. Людмилу Лобановску хочуть бачити почесною громадянкою ціла низка організацій – зокрема «Рідне місто», Об’єднання ветеранів війни «Бойове братство» та Кременчуцька рада ветеранів. Відомо, що Людмила Лобановска працює завідуючою терапевтичним відділенням у міському шпиталі ветеранів ВВВ. Тепер до кінця літа обидві кандидатури буде обговорювати громадськість.

07.07.2011
 Крюківский вагонзавод отримав спецзамовлення. Про таке повідомив глава правління акціонерного товариства «Крюківський вагонзавод» євген Хворост. За його словами, замовлення бодай і невелике, але почесне. Підприємство має виготовити спецвагон-гараж, призначений для перевезення президентських автомобілів. До виконання замовлення Крюківські вагонобудівники присуплять у серпні. А здати роботу повинні вже у листопаді. Крім того, навесні наступного року вагонобудівний завод буде готовий передати швидкісний міжрегіональний потяг, який за замовленням ''Укрзалізниці'' створюється до проведення в Україні Євро-2012. Як виглядає зовні новий потяг можна буде побачити вже у вересні цього року - вагон планує провести презентацію до дня машинобудівника.

rss