07.08.2012
 По Кременчуцькому виборчому округу № 146 вже зареєстровано двох кандидатів в нардепи. Про це повідомили в Центральній виборчій комісії. За їх даними, зареєстрований Геннадій Остапець від компартії, 1973 року народження, освіта вища, працює слюсарем "Крюковского вагонобудівного заводу", член Комуністичної партії України, проживає в Кременчуці, несудимий. Також ЦВК зареєстрований самовисуванець Сергій Москалець, 1963 року народження, освіта вища, працює машиністом тепловоза локомотивного депо Кременчук, безпартійний, проживає в селі Камені-Потоки Кременчуцького району, несудимий. Також Центрвиборчком зареєстрував нардепа від Блоку Юлії Тимошенко Константина Жеваго кандидатом в нардепи по мажоритарному округу № 150 (до якого входять Молодіжний у Кременчуці, та Кременчуцький район і Комсомольськ). Живаго зареєстрований як самовисуванець.

07.08.2012
 В МПК буде нова сцена. Проект капітального ремонту міського палацу культури буде розроблено наступного року, і в 2013-му ж почнеться сам ремонт. Принаймні так хоче міський голова Олег Бабаєв: «Я побачив міський палац у Комсомольську. Мене «жаба заїла», що він набагато кращий, ніж у Кременчуці». За словами начальника міського управління культури В. Кондрашова, першочергово буде повністю замінено систему електроживлення в палаці, яка вже давно потребує ремонту. Далі проведуть роботи по заміні вентиляції, кондиціонування, ремонт сцени і сценічного обладання, потім - ремонт фасаду. В листопаді, під час формування бюджету на наступний рік, мер воліє бачити повну картину щодо обсягу ремонтних робіт в МПК.

07.08.2012
 Кременчуцька ветслужба попередила директорів ринків і керівників супермаркетів про небезпеку африканської чуми, яку знайдено у свиней. Спалах вперше за останні півстоліття зафіксовано офіційно в селі Камишеватка Запорізької області. Там 5 свиней померло, інше поголів’я - 250 тварин довелося знищити. В радіусі 50 км від села запроваджено карантин. Мінохорони здоров’я заявляє, що африканська чума не несе небезпеки для людини, але є серйозною загрозою для фермерів. Вакцини від хвороби немає, а єдиний спосіб зупинити епідемію серед тварин – знищити усе поголів’я. В Кременчуці всі торговці отримали приписи-попередження з вимогою посилити контроль на ринку свинини.

rss