07.08.2013
 В Кременчуці планують закрити два літніх кафе. Управління контролю за станом благоустрою і екологічної безпеки зажадало прибрати тимчасові споруди сезонного майданчика «7-ий причал». Нарікають на відсутність необхідних дозвільних документів і порушення режиму роботи. Якщо власник тимчасових споруд не прибере їх самостійно, евакуація рухомого майна станеться у примусовому порядку. Також багато питань і до закладу «Суші весла». Зараз готується матеріал на евакуацію і цього закладу. За словами керівника міського управління торгівлі та підприємництва Людмили Жорняк, на ці заклади неодноразово надходили скарги, пов'язані з порушенням тиші.

07.08.2013
 Кременчуцькі учні підуть до школи у понеділок - 2 вересня . У міськвиконкомі визначилися, що свято Першого дзвінка пройде не 1 вересня, в неділю, а - другого - в понеділок. Як повідомили в міськуправлінні освіти, час початку урочистої лінійки призначать в школі. Нагадаємо, раніше за рекомендацією Міністерства освіти в Кременчуці планували провести лінійку 1 вересня, а учбовий процес почати 2 вересня.

07.08.2013
 10 серпня міліція відкриє полювання на п'яних мисливців. Під час відкриття сезону міліція планує зіпсувати полювання неверезиим мисливціям. За словами представника міліції Кременчуцького району, правоохоронці на машинах і на човнах проводитимуть рейди по усіх мисливських господарствах. Міліція звертається до керівників організацій мисливців з проханням не допускати, щоб мисливці в нетверезому стані їздили за кермом автомобілів і на плавзасобах.

07.08.2013
 І в Кременчуці міської спорткомитет і міська федерація волейболу влаштовує турнір по пляжному волейболу. У суботу, 10 серпня, на пляжі на Набережній лейтенанта Днепрова, 36-А відбудеться зустріч команд-микс (хлопці-дівчата), а потім вони зіграють з ветеранами пляжного волейболу. Початок змагань в 9.00. Парад команд запланований на 11.00. Ще раз зауважимо турнір відбуватиметься 10 серпня.

rss