07.10.2011
 В Кременчуці шукають винних замору риби у Сухому Кагамлику. Для цього у міськвиконкомі створили спеціальну комісію під керівництвом заступника міського голови Віктора Калашника. За наявними даними, водойму вже обстежили водолази, які за попередніми даними виявили на дні річки труби, через які можливо зливаються нечистоти. Крім того, є інформація, що у Сухий Кагамлик зливають фекальні стоки приватні асинізатори. Отже, основною версією замору риби у Сухому Кагамлику залишається забрудення каналізаційними стоками. Саме цю причину, як найголовнішу одразу назвали іхтологи. Минулого тижня у Сухому Кагамлику, у районі зупинки Керченської і парку «Воїнів–інтернаціоналістів», масово гинули окунь, щука і раки. За результатами розслідування комісії, що очікуються за тиждень, міська влада обіцяє оприлюднити офіційні причини екологічного лиха.

07.10.2011
 Кременчук повністю готовий до опалювального сезону. Проте тепло в оселі кременчужан буде, як тільки-но в цьому виникне необхідність. За повідомленням із КП «Теплоенерго» і Кременчуцької ТЕЦ «Полтаваоблнерго», обидва підприємства вирішили питання із лімітами газу для опалення. Нині «Полтаваобленерго» ще веде аварійні роботи на деяких квартальних вузлах в центрі міста. Проте роботи обіцяють завершити за кілька днів. Одначе, завдяки теплій погоді, нині немає необхідності включати опалювання раніше 15 жовтня - фіційного початку опалювального сезону. Усе місто буде включено впродовж тижня — саме стільки займає налагодження режиму опалювальної системи. Маємо додати, що за довгостроковим прогнозом Полтавського відділення Гідрометцентру, до 20 жовня на території області і Кременчука зокрема, утримається середньодобова температура повітря на рівні +15.

07.10.2011
 Наступного року горячу воду для профілактики відключатимуть по кварталах. У планах керівництва Кременчуцької ТЕЦ, облаштувати на мережі у центрі міста спеціальну перемичку. За лсовами голованого інженера ТЕЦ Сергія Солдатова, така перемичка буде влаштована між вулицями 1905 року і Першотравневою. Це дозволить під час проведення сезонних ремонтних робіт на тепломережах відключати гарячу воду центру міста не повністю, а по кварталах. Окрім цього, за його словами, планується повністю перекласти магістральні тепломережі по вулиці Бутирина : від вулиці Першотравневої до вулиці Гоголя, а також ненадійну ділянку мереж на вулиці Свердлова.

rss