07.11.2011
 У Кременчуці від батьківського недогляду помер малюк. Як інформує прес-служба обласної міліції, сумний випадок стався 3 листопада. До Крюківського райвідділу міліції Кременчука надійшло повідомлення від медиків про смерть немовляти. Перевірка, яку провели правоохоронці, встановила, що 28-річна мама п'ять місяців тому народила двійню: обидва хлопчики. Нещодавно один із малюків захворів. Проте мама не захотіла лікувати дитину, сподіваючись на самоодужання малюка. Дитя померло вдома, коли матері навіть у хаті не було. А коли жінка прийшла додому, то виявила вже бездиханне тіло дитини. Лише тоді вона викликала швидку, лікарі якої нажаль констатували смерть дитини та повідомили про подію у міліцію. Наразі судово-медична експертиза вказала, що смерть дитини настала від гострої інфекції верхніх дихальних шляхів – запалення легенів. За фактом правоохоронці проводять ретельну дослідчу перевірку.

07.11.2011
 14–тирічним кременчужанам не робитимуть щеплень від туберкульозу. Тепер від туберкульозу вакцинуватимуть замість трьох разів двічі, повідомили у міській СЕС, Це передбачають новий календар щеплень, який нещодавно затвердило Мінохорони здоров’я. Отже, тепер щеплення від туберкульозу робитимуть на третій день після народження і у сім років. Чотирнадцятирічних не вакцинуватимуть, навіть якщо у них виявлять схильність до цієї хвороби, розповіла заступник завідуючого епідвідділом міської СЕС Наталія Заворотна. За словами лікарки, згідно з провединими дослідженнями українських медиків, у дітей виробляється імунітет і від двох щеплень. Тож робити третє – недоцільно.

07.11.2011
 Олег Бабаєв відзвітує перед кременчужанами. Міський голова розкаже виборцям, що йому вдалося зробити за рік, як він на посаді. А також відповість на запитання мешканців міста. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, звітуватися мер Бабає у другій половині листопада. У планах - телеефіри, звіт на сесії міськраджи, зустріч з виборцями, прес-конференція для журнаілстів. Про дату, час і місце проведення зустрічі з кременчужнами буде повідомлено окремо в усіх міських засобах масової інформації.

rss