07.11.2012
 З ока кременчужанина витягнули одинадцятисантиметрового черв'яка. Як повідомила завідувач відділенням паразитології міської СЕС Надія Тоцина, 1 листопада в Першу міську лікарню потрапив 40-річний чоловік - в його оці оселилася дірофілярія. Зараження сталося ще в травні цього року через укуси комарів. Про це свідчить розмір черв'яка - близько 11 сантиметрів. Чоловіка вдало прооперували. Додамо, щоце вже другий випадок дірофіляріоза в Кременчуці цього року. У СЕС відзначають, що, зокрема, носіями паразитів є собаки. Якщо комар укусить хворого пса, а потім - людину, то можливе зараження. За 10 місяців цього року ветеринари обстежували в Кременчуці понад 600 домашніх собак, у 40 - виявили дірофіляріоз

07.11.2012
 Тарифи на комуслуги можуть вирости через інвестиційну складову. Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк вважає, що тарифи на послуги ЖКГ необхідно буде піднімати, включаючи в них інвестиційну складову. Про це повідомляє видання «Україна комунальна». «Рано чи пізно таке рішення нам треба буде приймати. Зараз держава не ставить таке питання», - цитує видання міністра. Нині ж, за даними telegraf.in.ua, в тарифах КП «Кременчукводоканал», КП «Теплоенерго» не врахована інвестиційна складова. Крім того, за даними керівництва цих підприємств, тарифи не покривають собівартості послуг. Цього року з держбюджету на виплату тарифної різниці комунальним підприємствам Кременчука понад 23 млн грн.

07.11.2012
 У Кременчуці в листопаді очікують на приїзд прем'єр-міністра Миколи Азарова. Про таке повідомили у міськвиконкомі. За словами міського голови Олега Бабаєва, конкретної дати візита київського гостя поки немає, проте вже складається програма відвідування міських підприємств. Зокрема, кременчуцька влада рекомендує прем’ру колісний завод або КрАЗ, м'ясокомбінат, будівництво дитячого садка — школи і провести прес-конференцію. У міськвиконкомі також повідомили, що в середині листопада Полтаву планує відвідати Президент України Віктор Янукович, який братиме участь у відкритті перинатального центру.

07.11.2012
 ЦВК офіційно назвала кандидата Шаповалова народним депутатом від Кременчука. Центрвиборчком визнав обраними у мажоритарних округах 24-х народних депутатів. Серед них і переможець мажоритарних виборів в окрузі №146 (м. Кременчук) самовисуванець Юрій Шаповалов. Як повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера, 24 кандидати перейшли в статус депутатів. «Звичайно, повноваження вони ще не здійснюють, проте вже мають певні гарантії. Це, зокрема, така гарантія, як недоторканість», - сказав Магера. Нагадаємо, що на виборах 28 жовтня більшість кременчужан на виборчому окрузі №146 віддали свої голоси Ю.Шаповалову. Зокрема, він отримав близько 34% голосів виборців. При тому, що участь у виборах взяли близько 54% від тих, хто має право голосу.

rss