07.12.2011
 Нова Кременчуцька автостанція пройшла атестацію. Мова йде про автостанцію, яку за свої кошти облаштувало АТП-15307. Свідоцтво про атестацію підписав голова Держадміністрації автотранспорту С. Доброход з терміном дії станції до 2016 р. У документі зазначено, що автостанція належить до 4-го класу. Як пояснив завідувач міського транспортного відділу Володимир Кургаєв, це «три платформи, каса, диспетчер, зала очікування, туалет і майданчик для стоянки машин». Втім, коли нова автостанція запрацює, Володимир Кургаєв не може сказати, бо за його словами, все вирішує Полтавська облдержадміністрація, з якою повинні укласти договори перевізники. Зауважимо, що йдеться переміщення стоянки автобусів, які рухаються в київському напрямку із території залізничного вокзалу. Разом із тим, як повідомили у міському транспортному відділі, до нової автостанції можна буде дістатися тролейбусами № 6 , №1 Також відновлять курсування маршруток № 16-Б. Мікроавтобуси №№ 18 та 30 рухаються в цьому напрямку і зараз.

07.12.2011
 Кременчуцька СЕС нарікає на якість харчів. Міська санепідемстанція перевірила продукти харчування, що реалізуються в торговельній мережі міста. За мікробіологічними показниками майже 10% харчів, які було взято на пробу, не відповідали санітарним нормам. За словами головного санітарного лікаря Віктора Самойленка, зокрема це продукція кулінарних цехів: салати, страви з м’яса і риби, а також кондитерські вироби. Приблизно десять відсотків від перевірених зразків становлять і неякісні овочі. В тому числі і тих, які реалізуються в навчальних закладах міста, зауважив Самойленко. В Кременчуці вилучили з реалізації 305 кг неякісних продуктів на суму понад 6 тис. грн, серед яких найбльше овочів, молокопродуктів та солодощів. За усіма фактами підприємства оштрафували на суму понад 163 тис. грн

07.12.2011
 У Кременчуці відновлять міську проектну службу. Міська влада ініціює створення комунальної проектної групи вже із нового року за кошти міського бюджету. Про таке журналістам повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. За його словами, через те, що зараз у місті немає такої структури, яка була згорнута декілька років тому, виникає багато проблем із будівництвом міських об’єктів. Це стосується і реконструкції краєзнавчого музею, коли довелося кілька разів переробляти проект і Міського саду, проект реконструкції якого виконував Полтавський інститу, говорить міський голова Олег Бабаєв. Комунальна проектна група виконуватиме усі міські проекти, де не проводитимуться тендери, а якщо гроші будуть значними – братиме участь у тендерах. Однак, запрацює проектна група, за прогнозами мера Кременчука, не раніше березня 2012 року. Підпорядковуватиметься проектна група міському управлінню архітектури.

rss