07.12.2012
 Кременчужани почали хворіти на грип. Лікарі зафіксували випадки зараження штамами грипу «Каліфорнія» і «Вікторія». Як повідомив головний санлікар міста Віктор Самойленко, у Кременчуці зріс рівень захворювання на ГРВІ і грип, але епідпорогу ще не досягає. Так протягом тижня захворіло без малого 1300 кременчужан, з них 75% діти. Але про закриття шкіл на карантин пки не йдеться. Віктор Самойленко зазначив, що грип «Каліфорнія» і «Вікторія» вже циркулювали у Кременчуці і у багатьох людей вже виробився імунітет. Але санлікар нагадує і про щеплення від грипу, яке ще є час зробити.

07.12.2012
 У кременчуцьких школярів канікули будуть більше двох тижнів. Останнім днем навчання у першому семестрі буде 28 грудня,. Про таке повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. За парти учні міських шкіл повернуться вже у новому, 2013 році, а саме 14 січня. Тож відпочиватимуть школярі аж 16 днів.

07.12.2012
 Швидше за все не по силам буде Кременчуку спорудження третього модуля доочистки води на «Кременчукводоканалі». Проект місто ще зробить власним коштом. А ось будівництво місто «не потягне» - повідомив міський голова Олег Бабаєв. Адже проектом Держбюджету-2013 фінансування такої важливої програми як «Питна вода України» не передбачена. Проектні роботи у будь-якому випадку будуть проводити, адже колись ситуація зміниться – без зайвого оптимізму сказав міський голова журналістам. І додав, що фінансувати проектні роботи будуть із міського бюджету, але яку сума буде вкладена - не уточнив.

07.12.2012
 У Держбюджеті-2013, який 6 грудня «блискавично» ствердила Верховна Рада, не передбачена субвенція Кременчуку на будівництво нового мосту. І як повідомив міський голова Олег Бабаєв Олег Бабаев, проект мосту місто ще профінансує власним коштом, тим більше, що роботи вже тривають. А наступного року влада хотіла просити у держави кошти на техдокументацию. Але тепер за словами кременчуцького мера, не зрозуміло, як просити, якщо місту доведеться і без того віддати 102 млн грн у держбюджет. Втім, будь-якому випадку будуть переговори – пообіцяв міський голова. Зауважимо. що на виготовлення технічної документації для власне будівництва нового мосту потрібно щонайменше 100 млн грн.

rss