08.02.2012
 Через сильні морози на вулицях Кременчука зменшилася кількість злочинів. Як повідомила прес-офіцер міського управління міліції Тетяна Романчук, з початку лютих морозів було зафіксовано на понад 20% менше вуличних нападів . Також знизилася загальна кількість злочинів більш, ніж на 8%, і повідомлень про правопорушення на понад 9%. В той же час в міліції відмічають, що з початку морозів в Кременчуці виріс показник білогічних смертей. Якщо раніше за тиждень помирало 9-13 кременчужан, то зараз - 37

08.02.2012
 У Кременчуці склали аварійну транспортну карту. За цією картою, у міському транспортному відділі будуть реагувати у разі аварійної ситуації. Про це повідомив заступник міського голови з питань транспорту та інвестицій Володимир Тараторін. На подібний крок у транспортному відділі пішли після того, як минулого четверга, 2 лютого, у Кременчуці через сильні морози тричі рвалися контактні мережі тролейбусних ліній. Тисячі кременчужан тоді відчули незручності, подовгу чекаючи транспотру. А пасажири з чотирьох зупинок на Молодіжному взагалі опинилися, як то кажуть відрізаними від світу. Тоді знайшли вихід, пускаючи маршрутки і тролейбуси так званими, малими колами руху: від річ вокзалу до НПЗ. За словами Володимира Тараторіна, подібна транспортна стратегія використовуватиметься і надалі.

08.02.2012
 Кременчуцьких виборців запрошують перевірити свої прізвища у списках. Влада в обох районах міста готується до прийдешніх виборів у Верховну Раду, що відбудуться восени цього року. Це передусім стосується тих кременчужан, які змінили адресу реєстрації, особливо в приватному секторі. Виборців Автозаводського району запрошують перевірити свої персональні дані в Держреєстрі виборців і надали телефон для довідок 77-02-80. Телефонувати можна у робочі дні із 8-ї до 17-ї. Виборців, які проживають у Крюківському районі запрошують відвідати каб 404 у приміщення Крюківського райвиконкому за адресою І.Приходька, 90. Також можна телефонувати у робочі дні із 8-ї до 17-ї за номером 6-00- 07.

rss