08.02.2013
 Компанії, що здійснюють обслуговування житла, звернулися до міської влади із пропозицією переглянути тариф на екплуатаційні витрати. Обгрунтовують усе загальним подорожчанням. Мовляв, через нестачу коштів, не мають можливості підвищувати зарплату своїм працівникам та виконувати інвестиційні зобов’язання. Водночас, міський голова Олег Бабаєв, попередив, що особисто жорстко контролюватиме кожну цифру розрахунків. Нові розрахунки тарифів на комунальні послуги в Кременчуці з'являться не раніше, ніж за два тижні. На скільки будуть підвищені тарифи – поки таємниця. Мер, щоправда, додав, що це може бути «невелике підвищення». Втім, за наявною інформацією, керуючі компанії плекають надію підвищити експвитрати приблизно на 20-30 коп з квадратного метра.

08.02.2013
 Швидкісний електропотяг виробництва Крюківського вагонобудівного заводу обслуговуватиме маршрути Харків-Сімферополь і Донецьк-Сімферополь. «Таку думку озвучив перший заступник генерального директора “Укрзалізниці” Микола Сергієнко», – повідомляє ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Потяг – двосистемний, тобто може працювати як від постійного, так і змінного електроструму . І комплектується дев’ятьма вагонами. Експлуатаційна швидкість – 160 кілометрів на годину, але вона може бути збільшена до 200 км. Потяг має вагони першого, другого і туристичного класів і може перевозити 609 пасажирів. Також він обладнаний краш-системою, яка гасить енергію удару при зіткненнях.

08.02.2013
 У Кременчуці міжміські маршрутки знову повернуть до залізничного вокзалу/ Але стоянка на Привокзальній площі у них буде лише тимчасово. Вигнати їх звідти вигнали, а нового місця не запропонували, - сказав міський голова Олег Бабаєв і підкреслив, що проблему з міжміськими маршрутками розв'яжуть наступного тижня: займуться питанням облаштування стоянки для транспорту, який здійснює міжміські перевезення. Проте конкретного місця мер ще не назвав.

08.02.2013
 У Полтаві розшукують собаку, від зубів якого постраждали без малого три десятки людей. У пошуках неадекватної тварини задіяні ветеринари і бійці МНС. Як повідомили у Полтавській службі МНС, за добу, до полтавської клінічної лікарні звернулося 28 осіб. З яких 7-ро дітей, травмованих в результаті укусів собаки. Зауважимо, що за останній тиждень у Кременчуці жертвами агресії чотирилапих стали 4-ри людини. Їх покусали домашні тварини і всі постраждалі звернулися по допомогу до лікарів. Про таке повідомив начальник Кременчуцького міжрайонного управління Держсанепідемслужби Віктор Самойленко.

rss