08.04.2013
 Почесним кременчужанином може стати ще один льотчик-космонавт. З пропозицією присвоїти цього року звання Почесного громадянина міста льотчику-космонавту Петру Климуку до Кременчуцької міськради звернулися члени Клубу заслужених військових льотчиків з Москви. Справа в тому, що льотна біографія Петра Климука. Двічі герой Радянського союзу Петро Климук – це льотчик-космонавт №28 Радянського союзу, працював у загоні космонавтів із 1965 року і за період своєї кар’єри тричі побував у космосі у якості командира космічного екіпажу.

08.04.2013
 До технічного стану восьми із 13 нових тролейбусів у кременчуцької влади є питання. Про таке журналістам заявиви міський голова Олег Бабаєв. Зокрема, прийнято рішення провести розширену експертизу тролейбусів, оскільки перша експертиза показала, що не усі тролейбуси 2012 року випуску. Також міський голова повідомив повідомив, що як показала обкатка, деякі тролейбуси погано набирають швидкість. Олег Бабаєв також відзначив, що виробник тролейбусів – львівський автозавод замовив у Держінституті електротранспорту в Києві свою експертизу. Якщо підтвердиться, що усі тролейбуси нові, то місто прийме їх на баланс. Якщо по них будуть питання, то влада вимагатиме зниженні ціни на тролейбуси або розірвуть з підприємством тендер – зауважив міський голова.

08.04.2013
 Кременчуцький причал хочуть забрати на баланс міста. Багатоповерхові пасажирські теплоходи з відкриттям навігації не зможуть швартуватися в Кременчуці. Причина - власник причалу пан Антипов відмовляється заплатити 32 тис. грн за обстеження гідротехнічної споруди. У зв’язку із цим, міський голова запропонував забрати міський причал на баланс міста. Окрім того, Олег Бабаєв зазначив, що потрібно нагадати керівництву «Приватбанку», аби вони виконали минулорічну обіцянку і зробили вивіску на будівлі колишнього річвокзалу «Кременчук».

08.04.2013
 У Кременчуці триває VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». У рамках заходу в Кременчуці відбудеться збір коштів в громадських місцях на купівлю медустаткування для дітей, у яких проблеми із слухом. 20 квітня пройде Фотокрос - гра, що поєднує в собі елементи фотоконкурсу, флешмоба і міського орієнтування. У ньому можуть взяти участь молоді кременчужани віком від 15 до 35 років. 25 квітня стартує Благодійний Бал, підготовка до якого проводиться вже зараз. Фінальна частина акції «Серце до серця» відбудеться 27 квітня. Збирати кошти на купівлю медустаткування волонтери будуть в різних громадських місцях з 09.00 до 18.00.

rss