08.05.2012
 У Кременчуці собака напав на 10-річного хлопчика. Це сталося увечері 7 травня у дворі будинку в районі школи №18 (вул. Ватутіна). Як повідомили в прес-службі міського управління міліції, хлопчик грався у дворі і не чіпав собаку, коли тварина напала на дитину і вчепилася в правий бік. Хлопчика відвезли в дитячу лікарню. Після надання медичної допомоги - відпустили додому. Швидше за все винних в цьому випадку не знайдуть, - кажуть у міліції, - собака вважається бродячим, хоч його і підгодовують жалісливі місцеві жителі. За останні два тижні, це вже другий випадок нападу собаки на дитину в Кременчуці. 29 квітня собака напав на 8-річну дівчинку у дворі 9-ти поверхівки на Моложіному. Дитина була госпіталізована з численними покусами. Власника вівчарки, у якої на рахунку вже не один випадок напад на людей, оштрафували на максимальну суму у 85 грн. Якщо подібний випадок повториться у власника можуть конфіскувати собаку.

08.05.2012
 Міська рада Кременчука повернеться до питання підвищення вартості оренди землі в місті. Зокрема, у порядок денний травневої сесії міськради буде внесений пункт про розгляд протесту прокурора відносно скасування знижуючого коефіцієнта, завдяки якому по Кременчуку діє 35-процентна знижка на оренду землі. Напередодні під час передсесійної колегії. Міський голова Олег Бабаєв, візначив, що наврядчи коефіцієнт буде повністю скасований як того вимагає прокурор, проте можливо замість коефіцієнта 0.65 буде запроваджений коефіцієнт 0.75. Він також додав, що міському бюджету конче бракує грошей. Через що були затримані зарплати бюджетникам.

08.05.2012
 Раннє літо клиже на пляж. Проте, шукачі легких грошей, можуть скористатися необачністю пляжників – попереджають у міському управлінні внутрішніх справ. Днями кременчужанку обікрали на Центральному пляжі. 39-річна жінка стала жертвою своєї однолітки з Комсомольська. Остання спокусилася кредитною карткою, яка лежала у сумочці жертви. Пін-код знайти було легко: він був записан у блокноті, а картка слугувала "закладкою" для сторінки у ньому. Злодійка встигла зняти з картки 1500 гривень. Затримали її завдяки відеоматеріалам (кожного клієнта, який підходить до будь-якого банкомату виконати певну операцію, фіксує відеокамера, причому з кількох ракурсів одночасно). Нині на жінку ласу до чужих грошей чекає покарання.

08.05.2012
 Завтра у Кременчуці буде обмежено рух транспорту. Ця міра безпеки стосується тільки вулиці 60 річчя Жовтня. Рух транспорту по ній, у районі меморіалу "Вічно живим", будуть обмежувати інспектори міського ДАІ, починаючи з 09.00. Втім повністю перекривати транспортний потік у святковий день 9 травня не будуть. За словами старшого інспектора міського відділу ДАІ Володимра Кравченка, обмежуватимуть рух автівок на час руху урочистої колонни. Водночас, 9-го травня буде збільшено кількість патрулів на кременчуцьких вулицях.

rss