08.06.2011
 У Кременчуці міліція проводить комплексне відпрацювання міста. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, в рамках такого заходу, на вулицях міста за рахунок співробітників із сусідніх районів посилені міліційні патрулі, ущільнені маршрути патрулювання. Вже за першу добу відпрацювання в Кременчуці було розкрито стільки ж злочинів, скільки за останній тиждень. А ще – правоохоронці візьмуть під контроль роботу усіх супермаркетів і продовольчих ринків, -говорить виконувач обов’язків начальника управління міліції Сергій Зюбаненко. Таке посилене відпрацювання триватиме у Кременчуці по 12 червня. І керівник міської міліції практично не сумнівається, що його підлеглі виявлять порушення. Більш того, у міському управлінні внутрішніх справ обіцяють поставити на постійну основу перевірку усіх точок, що торгують продуктами харчування.

08.06.2011
 В Кременчуці найвищі в області ціни на харчі. Державна інспекція по контролю за цінами в Полтавській області порівняла вартість продуктів на ринках та в магазинах різних міст і районів Полтавщини. Експерти з’ясували, що серед міст обласного підпорядкування найдорожчий продуктовий кошик у нашому місті. Трохі дешевші харчі у Комсомольську. На третьому місці Полтава. А найдешевше продукти коштують у Миргороді. Серед районів найвищі ціни в Карлівському, Кобеляцькому та Чорнухинському районах. Причому, як не дивно, в останньому Чорнухінському районі зарплати навпаки найнижчі в області. Високі ціни в Чорнухах на хліб, борошно і гречку. Ціни на цукор перевищують середньообласний рівень у Решетилівці. У Машівці – дорога олія, а в Козельщині – яйця. На рівень цін значно впливає те, що продукція у вищевказаних районах виготовлена за межами Полтавської області.

08.06.2011
 Кременчуцька ДАІ взялася перевіряти маршрутників. Тотальний контроль має назву «операція –«Автобус-2011» і триватиме протягом місяця. Як повідомили у міській службі ДАІ перевірка пов'язана із збільшенням ДТП за участю громадського пасажирського транспорту. За даними ДАІ-шників із початку цього року у дорожні пригоди потрапили 18 автобусів і мікроавтобусів. У шести випадках були винуваті водії пасажирського транспорту. У одній із цих ДТП - постраждали люди. Операція є в першу чергу профілактичною і розрахована на підвищення транспортної дисципліни водіїв. Для простих кременчужан це означає, що в години пік доведеться довше постояти на зупинках, оскільки водії маршруток, побоюючись штрафів, не братимуть стоячих пасажирів.

08.06.2011
 На Полтавщині молитимуться про дощ. У Полтавській та Кременчуцькій єпархіях будуть молитися про дарування сприятливої погоди для вирощування врожаю, - повідомили у прес-службі Полтавської єпархії УПЦ. Зокрема, служитимуть молебні, які споконвіку служилися під час посухи. У районних центрах, селах і селищах згадані молебні служитимуть безпосередньо у полях. До участі у молебнях залучатимуть не лише прихожан, а й чиновників та представників влади. Як йдеться у повідомленні Полтавської єпархії УПЦ, «Православна Церква завжди молилася за людей, які працюють на землі і не залишається осторонь і тоді, коли погодні умови ускладнюють працю хліборобів».

rss