08.06.2012
 У Кременчуці на 25 коп. подорожчає проїзд в тролейбусах. Як повідомив начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаев, новий тариф на перевезення в електротранспорті вже узгоджений. Залишилося прийняти відповідне рішення міськвиконкому. Швидше за все, на найближчому засіданні і буде встановлено тариф у розмірі 1.25 грн. На даний момент тролейбуси перевозять кременчужан за 1 грн. Нагадаємо, в Кременчуці також збираються підняти ціну на проїзд і в маршрутках - до 2,50 грн. В планах місцевої влади - пересадити пасажирів з маршруток в тролейбуси, кількість яких збираються збільшувати. Вже влітку обіцяють придбати нові тролейбуси за кошти, отримані від випуску муніципальних облігацій.

08.06.2012
 У Кременчуці подивитися футбольні матчі Євро-2012 можна буде на великому екрані. Імпровізовану фан-зону влаштовують на площі Незалежності на той час коли гратиме українська збірна. І перший матч за участю нашої команди і футболістів Швеції кременчужани можна буде подивитися, у понеділок, 11 червня. Кременчужани зможуть гуртом повболівати за своїх співвітчизників також 15 червня з 19.00 - «Україна – Франція», 19 червня о 21.45 – «Англія - Україна». Перегляд матчів буде безоплатним. В той же час, дивитися футбол доведеться стоячи. Торгівлі на площі теж не буде. Проте влада обіцяє встановити сміттєві контейнери і безкоштовні туалети.

08.06.2012
 Кременчуцький хлібокомбінат повідомив, що на булочки ціна зміниться у бік підвищення. Подорожчають хлібо-булочні вироби, які реалізуються в упаковці, і це пов’язано із тим, що змінилась саме вартість цієї упаковки. Подорожчання не буде суттєвим, каже начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. За її словами, вартість основних соціально-значимих сортів хліба і тих, які продаються без упаковки, не зміниться.

08.06.2012
 Підтоплення після злив у Кременчуці будуть долати спецтехнікою. Гідродинамічну машину буде закуплено і передано на баланс КП «Кременчукводоканал». Про такі плани розповів перший заступник міського голови Андрій Погребний. Придбати техніку мають намір вже цього року за рахунок міського бюджету. Принцип роботи Гідродинамічної машини полягає у нагнітанні під великим тиском води у систему і завдяки цьому вимиває сміття і відкладення в трубах. Установка може служити і для прочищення зливової каналізації, що усуне підтоплення під час сильних дощів. Торік для цього ШРБУ винаймало гідродинамічну машину у Києві. Але тепер в послугах такої спецмашини Кременчук має потребу знову: комунальники говорять, що ливньовки сильно засмічені.

rss