08.07.2011
 Кременчуцький хлібокомбінат потребує негайного капітального ремонту. СЕС виявила цілу низку порушень санітарних норм у приміщеннях, де випускається хліб. Про таке заявив головний державний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко. Кременчуцький хлібокомбінат на вимогу облдержадміністрації зараз перевіряє ціла низка контролюючих служб. Уже провели перевірку, окрім СЕС, податківці та антимонопольний комітет. Триває перевірка обласного управління цін – додала начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. За її словами, результат комплексної перевірки будуть оголошені 15 липня на спеціальній нараді в облдержадміністрації. Втім, як і раніше власник Кременчуцького хлібокомбінату – мешканець Кіровоградської області, знижувати ціни на хліб не погоджується – зазначила керівник міського управління торгівлі.

08.07.2011
 В області вже готуються до заготівлі зерна. Це потрібно для стабілізації цін на популярні сорти хліба. Як повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк, хлібовиробними Полтавщини, підтвердили в облдержадміністрації, що готові заготовити сировину для виробництва масових сортів хліба. Найближчим часом буде прорахована необхідна кількість такої сировини. Після чого із хлібокомбінатами і хлібозаводами Полтавщини буде підписано меморандум, згідно із яким вони будуть зобов’язані не підвищувати ціну на масові сорти хліба до нового врожаю наступного року.

08.07.2011
 Контейнери для роздільного збору сміття тепер будуть в усіх районах Кременчука. Про таке повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко. Встановлювати нові контейнери почнуть наступного тижня і за 2-3 тижня у кожному кременчуцькому дворі стоятимуть сучасні ящики для збору побутового сміття. Нагадаємо, контейнери для роздільного збору сміття були закуплені міським коштом два роки тому. Частину контейнерів в якості експерименту встановили тоді ж в різних районах міста, але найбільше на Молодіжному. Проте велика кількість контейнерів від німецької фірми Шафер лежали просто неба на території КАТП1628, бо як тоді стверджували у міськвиконкомі, не було машин-маніпуляторів для обслуговування таких контейнерів.

08.07.2011
 За вивезення сміття платитимемо дорожче. Про таке повідомляє прес-служба міськвиконкому, з посиланням на керівника КАТП-1628 Бахтіяра Мур-сун-ман-кулова. Комунтранс хоче підвищити вартість вивезення та захоронення побутових відходів на 30%. Подорожчання стосуватиметься як пересічних кременчужан, так і організацій, які уклали угоди з комунальним підприємством на вивезення сміття. Відповідні документи щодо нових цін уже передано до обласної цінової інспекції, де кременчуцькі папери вивчатимуть два місяці. Далі перевіряльники мають дати своє погодження на нові економічні розрахунки. У керівництві КАТП-1628 кажуть, що тарифи підприємства не змінювалися з 2009 року, а за цей час виросли витрати підприємства як на пальне, так і на заробітну плату

rss