08.08.2011
 Кременчук відвідає президент України Віктор Янукович. Поїздка глави держави запланована до нашого міста восени. Втім, точної дати поки не повідомляється. Водночас, міський голова Олег Бабаєв каже, що дуже доречним було б. якби президент приїхав у Кременчук у дні святкування 440 років із дня заснування міста. Питань до вищого керівника держави накопичилося достатньо. І головне з них будівництво нового мосту через Дніпро. Про що Янукович підписав меморандум із керівництвом міста. Нагадаємо, що підписання вищеназваного меморандуму із тодішнім кандидатом у президенти ініціював тодішній міський голова Микола Глухов під час президентської кампанії 2009 року. У цьому документі, зокрема, було сказано, що Віктор Янукович у разі своєї перемоги на виборах сприятиме у вирішенні питання будівництво нового моста через Дніпро в Кременчуці. Наприкінці липня цього року, віце-мер Володимир Тараторін повідомив, що на початку серпня у Кабмін приїжджають великі інвестори, які готові вкласти кошти у будівництво новго мосту у Кременчуці. Хто ці «великі інвестори» віце-мер не уточнив, пообіцявши повідомити подробиці вже після переговорів.

08.08.2011
 У Кременчуці – найкраща економіка на Полтавщині. Це за підсумками соціально-економічного розвитку міст і районів Полтавської області за перше півріччя року. Зауважимо, що Кременчук вперше за останні 5 років посів перше місце у загальному рейтингу міст і районів регіону. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Погрібний. За його словами, під час складання рейтингу враховували показники реального сектору економіки, фінансової, соціально-економічної, інвестиційної сфери тощо. Передусім, Кременчук став кращим за обсягами реалізації промислової продукції. Значно підвищились темпи приросту об’єму інвестицій, у тому числі, у житлове будівництво. Також, за словами віце-мера, Кременчуку вдалося майже вдвічі зменшити заборгованість по заробітній платі. Нині на активних підприємствах вона становить 896 тисяч гривень. Іще один аспект, який суттєво вплинув на рейтинг Кременчука, - це поява нових робочих місць: у порівнянні з аналогічним періодом торік цей показник зріс на 84%.

08.08.2011
 Валерій Бражник став чемпіоном України з боксу. Кременчуцький боксер здобув звання «Чемпіон України 2011 року серед професіоналів». Боксерський міжнародний турнір нещодавно відбувся в Одесі під егідою компанії «К2 промоушен». Вихованець кременчуцької спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Валерій Бражник у стійкому двобої переміг 10 раундовий титульний бій з боксером з Сум М.Кореневим - чемпіоном та призером України серед професіоналів. Нагадаємо, Валерій Бражник - 3-х разовий чемпіон України, чемпіон СНГ та слов’янських країн серед професіоналів, фіналіст чемпіонату Європи, переможець міжнародних турнірів. На професіональному ринзі провів 26 поєдинки, з яких у всіх отримав перемогу, у 17 одержав перемогу накаутом. Тренується наш таллановитий земляк під керівництвом заслуженого тренера України Богдана Гончара.

08.08.2011
 В річці Сула на Полтавщині заборонили ловити рибу. Наприкінці липня поблизу села Лука Лохвицького району біля мосту масово загинула риба. Причиною екологічного лиха в Сулі назвали природні чинники. Такий висновок Лохвицької районної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Проте фахівці комісії відзначили гнилісний запах річки Сула. На їх думку, затхлі води пересохлих заплав Сули потрапили в річку після дощів. Члени комісії відзначили, що цього року рівень води в Сулі впав на 2 метри. Мешканців Полтавщини просять наразі утриматися від риболовлі на берегах Сули. Крім того, у Сулі заборонено купатися.

rss