08.08.2013
 На Сорочинському ярмарку цього року можна буде не лише скупитися, а й повчитися. Як і торік, тут працюватиме містечко майстер-класів "Сорочинська майстерня". Плануються майстер-класи з ляльки-мотанки, гончарства, соломоплетенння і травомотанння, ліпленню свічок, аквагриму, виготовленню різних сувенірів і прикрас, оберегов та іграшок. Долучитися до історії і процесу виготовлення традиційних українських страв можна буде на майданчику "Ярмаркова смакота", а на іменинників ярмаркових днів чекають подарунки і сюрпризи на "Дні народження в Сорочинцях". Нагадаємо, Національний Сорочинський ярмарок пройде в Полтавській області 20-25 серпня.

08.08.2013
 У Кременчуці поменшає тополиного пуху. Вже наступного року фахівці КП «Благоустрій Кременчука» планують використати новий метод боротьби з тополиним пухом, а вже за рік кременчужани побачать перші результати. За словами заступника генерального директора КП «Благоустрій Кременчука» Івана Москалика, фахівці КП тісно співпрацюють із професурою Полтавської державної аграрної академії щодо цього питання. Який саме метод збираються використовувати Іван Москалик поки що не розголошує, але запевняє – метод недорогий. Окрім того, вже існує позитивна практика в Європі.

08.08.2013
 Правоохоронці шукають водіїв, які 4 серпня з 12.00 до 13.00 встигли зафіксувати на відеореєстратори, як викрадали Lexus 570 в Кременчуці. Міліція повідомляє, що викрадачі, швидше за все, рухалися від району авторинку, де був викрадений автомобіль, далі по Халаменюка, 60 ріічя Жовтня і Київською. Викрадений Lexus - чорного кольору з червоними номерами АІ 1257. Якщо ви їхали названими вулицями у вказаний вище час і зафіксували на відео викрадене авто - телефонуєте 067-530-45-10 (начальник карного розшуку Крюковского райвідділу Руслан Пінчук) або звертайтеся за адресою: ул Приходька, б.69. Власники і правоохоронці обіцяють винагороду за інформацію і гарантують конфіденційність.

rss