08.10.2012
 Маленька кременчужани труяться ліками. 7 жовтня, до реанімаційного відділення міської дитячої лікарні були доставлені двоє малюків. 2-х річна дівчинка наковталася пігулок противірусного преперату «Енгистол». Того ж дня із різницею у 10 хвилин до реанімації дитячої лікарні був доставлений 6-річний хлопчик. Попередній діагноз — медикаментозне отруєння вітамінами «Ведмежуйки. Нині стан маленьких пацієнтів середньої тяжкості. Із початку вересня у дитячій лікарні із медаментозним отруєнням побували загалом 7 дітлахів. Усе через ліки, необачно залишені батьками. Ще одна дитинка потрапила до лікарів із опіками стравоходу. Маля випила невідому кількість рідини для очістки труб «Йорш».

08.10.2012
 Гриби атакують кременчужан. У неділю ввечері швидка доставила до реаонімації 3-ї міської лікарні 38-річного чоловіка. Попередній діагноз отруєння грибами. Лікарі констатують, що нині стан пацієнта середньої тяжкості. У міському відділ охорони здоров’я повідомили, що за три тижні в лікарнях Кременчука було зареєстровано 20 випадків підозри на отруєнням грибами. Із них у 9-ти в 11-ти постраждалих отруєння грибами було підтверджено. Троє відправлені на лікування в Полтаву. Але лікарі тішаться, що на щастя в місті немає летальних результатів. Загалом по Україні у цьому сезоні грибами отруїлися 141 людина ( з них 10 дітей). 16 постраждалих померло. У Полтавській області отруїлася 31 людина і 1 — помер.

08.10.2012
 У Кременчуцькому виборчому окрузі може поменшати на одного кандидата. Самовисуванець - кандидат в депутати по 146-му виборчому округу Олександр Бортник знмає свою кандидатуру. Відповідну заяву Бортник 8-го жотвня подав у Центральну виборчу комісію. Як йдеться у офіційному поясненні пана Бортника, він відмовляється від участі у виборчих перегонах на користь кандидата від об’єднаної опозиції Віктора Тарана. Виявляється Олександр Бортник і Віктор Таран підписали спільний договір, в якому Таран у разі обрання, зобов'язується реалізовувати положення виборчої програми Бортника щодо соцзахисту ветеранів, дітей війни, афганців, чорнобильців, військовослужбовців і членів їх сімей та інших незахищених верств населення.

08.10.2012
 І зміни сталися у 150-му виборчому окрузі, до якого входить частина Молодіжного У Кременчуці. Кандидат Леонід Куличенко зняв свою кандидатуру з виборів. Про це повідомляє офіційний сайт Центральної виборчої комісії. 20 вересня політик звернувся в ЦВК із заявою про відмову балотуватися. Заява була задовільнена. Тепер мешканці Молодіжного, Комсомольска, Кременчуцького і Глобинского районів обиратимуть із 13 кандидатів, що залишилися.

rss