08.11.2011
 Полтавський обласний центр гідрометеорології обіцяє Кременчуку погіршення погодних умов. Мокрий сніг з дощем йтиме в середу, 9 листопада. Вночі очікують сильні опади, вдень – помірні. Температура повітря коливатиметься від –3 морозу до +3 тепла. За такої температури звісно буде ожеледиця на дорогах, застерігають у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій. 10 листопада опадів вже не очікують. Та буде мороз вночі від –9 до –4, вдень від +1 до +4. Схожа температура погода буде 12,13,14 листопада: вночі від –8 до –3 гр, вдень від 0 до 5 градусів», – уточнив начальник міських надзвичайників Валентин Шафорост.

08.11.2011
 У Кременчуці онук забив бабусю до смерті. Співробітника карного розшуку Крюківського райвідділу уже затримали кривдника. 37-річний онук проживав разом із старенькою бабусею протягом кількох років. Інших родичів не було. Тож, піклувався усі ці роки за старенькою, як міг. Доглядати похилу жінку було нелегко. За словами затриманого, вона часто капризувала, відмовлялася їсти, або висловлювала своє невдоволення щодо тих чи інших дій онука. Чоловіка це дратувало. Останнього разу його нерви не витримали», - каже начальник міської міліції Сергій Зюбаненко. Онук у черговий раз запропонував бабусі поїсти. Вона відмовилася. Тоді, у люті, він кинув тарілку з їжею і почав бити жінку по обличчю. Не спиняючись, наніс кілька ударів у живіт. Через три доби старенька померла від отриманих травм у лікарні. Згідно акту експертизи, смерть настала від розриву селезінки та тупої травми живота. Чоловіка заарештовано.

08.11.2011
 Керівником Кременчуцької дитячої лікарні призначений лікар з Криму Микола Пересип. Про це сьогодні повідомив журналістам заступник міського голови з гуманітарних питань Віктор Калашник. За його словами, раніше Микола Пересип працював головним дитячим травматологом санаторію Міноборони в Євпаторії. Проте він сам родом з цих місць, родичі в Онуфриївці, повідомив віце-мер. Для нового головлікаря встановили випробувальний термін, а квартиру в Кременчуці він поки винайматиме самотужки. Заступник мера каже, що випробувльний термін триватиме протягом півроку. Якщо усе буде нормально, і він підійде і колективу дитячої лікарні, і міській владі, і жителям, буде розглядатися питання надання житла, - говорить Віктор Калашник.

rss