08.11.2012
 Управляюча компанія "Житлорембудсервіс", що обслуговує багатоповерхівки Автозаводського району, ініціює встановлення нового розміру тарифів на експлуатаційні витрати, про це повідомляє Репортер із посиланням на керівника керуючої компанії «Житлорембудсервіс» Олександра Бондаренка. За його словами йдеться про тариф на електроенергію. Пан Бондаренко пояснює, вартість електрики підвищилася вчетверо за час, який минув від прийняття тарифів на експлуатаційні витрати. І мова тут йде про витрати на освітлення під'їздів та територію перед ним, за що платить управляюча компанія», - зазначив керівник керуючої компанії. У той же час за його словами, у міськвиконкомі поки що ініціативу щодо подорожання частини експвитрат не підтримують, хоча комунальники відповідне прохання вже озвучили. Нагадаємо: тарифи, якими користуються нині управляючі компанії, були затверджені в Кременчуці в 2008 році.

08.11.2012
 У Кременчуці випадковий перехожий врятував жінку, яка хотіла звести рахунки з життям. Як повідомляють в міському управлінні міліції, 29-річний хлопець йшов вночі по вул. Леніна і побачив розкидані по землі документи, у тому числі паспорт. Молодий чоловік на забарився і викликав міліцію. Серед документів знайшли передсмертну записку 74-річної жінки, в якій значилося, що в її смерті вона просить винити свою родичку. Міліціонери завітали в квартиру пенсіонерки, яка вже на той час наковталася пігулок. Медики врятували жінці життя. За попередніми даними, причиною спроби суїциду став конфлікт в сім'ї.

08.11.2012
 Кременчук долучиться до Всеукраїнської акції на пам’ять про жерт Голодоморів. 23 листопада об 11 годині в Кременчуці запланований меморіальний мітинг-панахида із покладанням квітів до пам’ятного знаку жертв Голодоморів (вул. Бетонна). Наступного дня 24 листопада Кременчук приєднається до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Традиційно о 16 годині у місті буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, після чого на площі Незалежності учасники меморіальної акції викладуть із палаючих свічок символічний хрест на пам'ять жертв Голодоморів.

rss