08.12.2011
 У Кременчуці встановлять 40 нових камер відеоспостереження. Відбуватиметься все дуже поступово протягом 4-х років. Наступного року почнуть із 15 камер, оснащених інтелектуальною системою. На цьому наголосив начальник кременчуцької міліції Сергій Зюбаненко. Основні труднощі, як завжди, пов’язані з грошима: на встановлення 40 камер відеоспостереження необхідно 3 мільйони гривень з міського бюджету. За словами Зюбаненка, нинішні камери не мають технічних можливостей навіть передавати чіткі картинки вночі, якщо це необхідно (наприклад, сталося ДТП, а камера навіть не допоможе зчитати номерний знак авто та обличчя водія). Тому управлінні внутрішніх справ проситиме у міської ради фінансового сприяння бодай на 10-15 нових камер відеоспостереження. Встановлять їх на центральних вулицях, у районах ринків.

08.12.2011
 Пости ДАІ на Полтавщині обладнають системою сканування автотранспорту. Автівки за допомогою відеофіксації розпізнаватимуть за номерними знаками та перевірятимуть за розшуковими реєстрами баз «Розшук», «Адмінпрактика» та «Інтерпол». Депутати обласної ради погодили внесення відповідних змін та доповнень до Програми безпеки дорожнього руху. Нова система працюватиме в режимі реального часу та без зупинки транспорту дозволить перевіряти дані авто. Крім того, на Полтавщині відновлять 3 стаціонарних пости ДАІ: «Чутово», «Лубенський» та «Сухинівка».

08.12.2011
 У Кременчуцькій виховній колонії створили групу швидкого реагування із числа найбільш підготовленого та фізично розвинутого персоналу, повідомляє Олена Удовицька, начальник сектору по роботі з особовим складом установи. За її словами, групу створили для "підтримання належного правопорядку, забезпечення безпеки персоналу та вихованців, своєчасного припинення групових протиправних дій та масових безладь серед засуджених". Передбачається, що спецгрупа братиме участі в проведенні операцій із визволенню заручників, якщо виникне така потреба, та в розшукових заходах. Особовий склад групи споряджений службовою зброєю, спецзасобами, засобами надійного радіозв'язку та самозахисту.

08.12.2011
 «Кременчуцький завод дорожніх машин» став лідером національного рейтингу якості товарів і послуг серед підприємств, які працюють в галузі «Виробництво машин і устаткування для добувної галузі і будівництва» в Україні. Підприємство отримало статус «Товаровиробник року» з відповідним експертним виводом, - повідомили на підприємстві. Як зазначається, основним критерієм рейтингу був обсяг реалізованої продукції і послуг, напрям грошових коштів на модернізацію виробничих потужностей, продуктивність праці, географія експорту, заробітна плата, обсяг податкових відрахувань до бюджетів різних рівнів.

rss