09.02.2012
 Кременчуцьукий комунтрас тішиться, що може заробляти на роздільному зборі сміття. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, торік «КАТП – 1628» заробило на смітті 261 тис.грн. Тільки за минулий рік комунальне підприємство зібрало 56 тонн пластику, 39 тонн макулатури та 149 тонн скла. Сума, виручена за їх продаж, і склала таку непогану, а головне зовсім не зайву суму грошей. Нагадаємо, у 2008 році у Кременчуці було вирішено запровадити роздільний збір сміття. Нині розстановка сміттєконтейнерів на контейнерних майданчиках майже завершена. За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Олександра Любенка, роздільним збором сміття будуть охоплені всі мікрорайони Кременчука, крім тих, куди важко під’їхати сміттєвозу із маніпулятором.

09.02.2012
 Президент приїде до Кременчука 16 лютого. За наявною інформацією, В. Янукович побуває в комплексі для обдарованих дітей у с. Потоки, на вагонобудівному заводі, зустрінеться з адміністрацією Кременчука та області в адмінбудинку міської ради. У Кременчуцькому міськвиконкомі цього дня організують дві виставки: на 1-му поверсі облаштують стенди з інформацією про соціально-економічний розвиток Полтавщини, на 2-му – виставку продукції та стенди з інформацією про провідні харчові та переробні підприємства Кременчука. На площі Перемоги перед адмінбудинком будуть представлені кращі технічні зразки місцевого виробника – легкові та вантажні автомобілі, причепи, колеса.

09.02.2012
 Один з найбільших виробників молочної продукції в Україні "Молочний Альянс" призупиняє виробництво сирів на Пирятинському сирзаводі через заборону на ввезення продукції підприємства в Росію. "Ми змушені з 9 лютого зупинити виробництво сиру на Пирятинському сирзаводі, відмовитися від значних обсягів молока, яке завод купував у господарств і населення. У той же час, ми будемо продовжувати переговори, намагаючись обопільно вирішити незрозумілу для нас проблему", - йдеться в повідомленні холдингу. "Молочний Альянс" нагадав, що завод перевіряли численні комісії України й Росії і холдинг готовий пройти повторні перевірки будь-коли. Водночас у холдингу зазначають, що рішення Росспоживнагляду безумовно завдало компанії "значних фінансових збитків, ударило по іміджу чесного виробника", що також негативно впливає і на ситуацію на внутрішньому ринку.

rss