09.04.2013
 У кременчуцькій рибі знайшли нових паразитів, небезпечних для людини. Про це повідомляє «Телеграф» із посиланням на доктора біологічних наук Володимира Никифорова. За словами вченого, у березні у зразках хижої риби, яку виловили в плавнях, було виявлено личинки паразита. За словами Володимира Никифорова, паразита вже виявляли у Волзі і, швидше за все, він був принесений звідти чаплями. Серед місцевих рибалок розповсюджена думка, що заражену цим паразитом рибу можна їсти, - говорить учений, - але російські колеги стверджують, що личинки небезпечні для здоров'я людини і тварин. При потраплянні в організм людини спостерігається картина, схожа на захворювання сечовививідної системи.

09.04.2013
 Міськвиконком Кременчука направив телефонограму в Кабмін з проханням дозволити витратити гроші на ремонт моста без тендеру. Це потрібно для термінового проведення ремонтних робіт на Крюковському мосту. У телефонограмі сказано, що «у зв'язку з украй незадовільним (критичним) станом асфальтобетонного покриття утворюються багатогодинні затори, що створює небезпеку для учасників дорожнього руху. Якщо терміново не вжити необхідні заходи з ремонту автодорожньої частини мосту, подальша його експлуатація може стати взагалі неможливою і буде припинено рух дорогами Державного значення». Також міська влада просить в найкоротші терміни повідомити про вирішення цього питання.

09.04.2013
 Кременчуцький стальзавод може дочасно вийти з простою. Росія поновила стальзаводу дію сертифікату, про таке повідомляє vestnik.in.ua, із посиланням на поінформовані джерела. Наразі чекають поновлення сертифікатів і на іншу продукцію. На підприємстві вирішують питання про подальший графік роботи. Варто нагадати, Кременчуцький сталь завод з 13 лютого на простої. Окрім стальзаводу у Кременчуці «стоїть» ще одне підприємство. Автоскладальний завод до 16 квітня не працює. На обох підприємствах працівникам обіцяють виплатити за простой - 2/3 окладу.

rss