09.06.2011
 Кременчуцька влада не у захваті від нинішнього латання покриття Крюківського мосту. Перший заступник міського голови Андрій Погребний оцінив якість ремонту на мосту на 5 балів за 12-бальною шкалою. Він зауважив, що не стане давати й жодної гарантії якості, на відміну від будівельників, які давали за капітальний ремонт мосту у 2007-му 10 років гарантії. Одначе, перший віце-мер виправдовується. Мовляв, така невисока оцінка теперішньої роботи ремонтників обумовлена: передусім застарілою технікою шляхово-ремонтно будівельного управління – на такому обладнання добрий ремонт уже не зробиш. По-друге, у ремонтників «шкутильгає» культури праці: ремонт зробили, а сміття не прибрали, бідкається Погребний. До речі, нинішній ремонт, свого роду унікальний тим, що він проводився вночі, аби уникнути заторів автотранспорту. Це обійшлося дорожче міському бюджету. За нічну роботу дорожнім працівникам додали 40% до зарплати. У середньому за зміну вони отримували по 200 грн. Кременчуцькому бюджету ремонт покриття мосту загалом коштував понад 300 тис. Грн.

09.06.2011
 Кременчук-головне місто-донор в Україні. Так висловилася під час перебування в нашому місті депутат Верховної Ради Наталія Королевська. Обраниця приїхала до Кременчука, щоб, як вона сказала, поспілкуватися з народом, передусім з підприємцями. Адже Королевська очолює парламентський Комітет з питань підприємництва. Зранку напередодні вона побувала на центральному і Придніпровському ринках в Кременчуці, і була здивована незначною кількістю покупців і їх низькою купівельною спроможністю. За словами депутата, дехто з покупців був змушений обирати: хліб йому купити чи молоко. І це при тому, що Кременчук, за словами Королевської, - головний наповнювач державної казни. Депутатка вважає, що в таких містах як Кременчук, мають бути досить високі зарплати, а підприємництво повинно розвиватися.

09.06.2011
 В Кременчуці буде новий прокурор. Найближчими днями головний прокурор Полтавщини представить працівникам кременчуцької прокуратури нового начальника За інформацією Інтернет видання «Телеграф», новим прокурором Кременчука призначений Тимофій Кадола. Останнім часом він очолював прокуратуру Сімферопольського району Криму. До цього він був заступником прокурора міста Артемівська Донецької області. Колишній прокурор Кременчука Віктор Павлійчук переведений в Нікополь, де очолить прокуратуру міста.

rss