09.07.2012
 Кременчужанам на радять купатися на центральному пляжі. Міська СЕС винесла постанову про тимчасову заборону купання на одному із двох в місті легальних місць відпочинку біля води. Санітарні лікарі кажуть, що у воді в районі центрального пляжу зафіксовано перевищення допустимих норм вмісту лактозопозитивної кишкової палички у 14 разів. Міська СЕС планує перевіряти воду в районі Центрального пляжу щодня. За результатами цих аналізів і буде винесено рішення – подовжити заборону на купання , або ж скасувати. Водночас, до стану води у Сухому Кагамлику на пляжі у парку Воїнів Інтернаціоналістів у СЕС претензій немає. Головний санітарний лікар зазаначив, що вода там «нормальна».

09.07.2012
 Крюківський міст у суботу, 7-го липня, став чи не центром надвичайних подій у Кременчуці. Передусім вдруге за тиждень міст привернув увагу самогубці. На щастя, також бійшлося без жертв. Як повідомили у міській рятувальній службі, близько 9-ї ранку із мосту у Дніпро стрибнула жінка 49 року народження. Хотіла покінчити життя самогубством. Її вчасно врятували - із черепно-мозковою травмою жінку доправили у лікарню. Того ж ня близько опів на 12-ту, охорона Кроюківського мосту помітила, як двох чоловіків стрімко відносить течія. Рятувальники також встигли вчасно. Врятовані чоловіки 74 та 89 років народження розповіли, що вирішили поплавати, але і оком моргнути не встигли, як їх подхопила сильна течія. Нині чоловіки вельми вдячні рятувальникам. І принаймні, найближчим часом у річку не зайдуть.

09.07.2012
 «Полтаваобленерго» проведе ремонт тепломереж в Кременчуці за економним варіантом. Причина відома – недостатнє фінансування. Про таке повідомив міський голова Олег Бабаєв за результатами спілкування із головою правління ПАО «Полтаваобленерго» Євгеном Зосименко. Проблемну ділянку мережі на Свердлова і Пролетарській, де зараз вже розкрита теплотраса, в липні замінять: договір на роботи обленерго підписано, труби завезли. У свою чергу головний інженер Кременчуцької ТЕЦ Сергій Солдатов, гарячу воду кварталу центру від Свердлова до міськвиконкому подадуть не пізніше за перші числа серпня. Нагадаємо, що із 9-го липня відключене гаряче водопостачання на Молодіжному. Термін ремонту мереж у цьому районі – до 23 липня.

rss