09.08.2011
 У Комсомолську із фекальних стоків вироблятимуть паливо. У місті планують збудувати завод з переробки побутових відходів та фекальних стоків. «Грінпауер» — спільний проект Словенії, США та України. Про це повідомляє прес-служба Комсомольської міської ради. Майбутнє підприємство матиме унікальну технологію — із органічних рештків, за допомогою глибокої хімічної обробки, отримуватимуть бензин, керосин, дизельне пальне. Владі Комсомольська запропонували взяти участь у «Грінпауер» на умовах співфінансування 50 на 50, із вигідними умовами довгострокового кредитування. Окупність проекту — 5-7 років, причому окупиться він за рахунок отриманого прибутку після того, як завод запрацює. Кошторисна вартість заводу «Грінпауер» у Комсомольську — 30 мільйонів євро. Збудувати його можна за два роки.

09.08.2011
 Кременчуцькі комунальники знаходять у міській каналізації чимало цікавих речей. Директор керуючої компанії «Добробит», Валентина Миненкова розповіла журналістам, що днями аварийка підприємства виїжджала на два виклики жителів, у будинках яких була забита каналізація, повідомляє сайт Телеграф. У будинку №28 по вул Воровського витягнули з каналізації відро картоплі, а жителі будинку 40/2 по вулиці Леніна спустили в унітаз відро яблук. І це не ще найцікавіші предмети, які забивають каналізацію. Якось сантехніки компанії «Добробит» витягли з труби цілу курку, - відзначила Валентина Міненкова.

09.08.2011
 У Кременчуці більше не буде районних відділень Пенсійного фонду. 27 липня Кабмін прийняв постанову про їх ліквідацію та створення єдиного міського управління Пенсійного фондуНаразі у районних відділеннях працюють ліквідаційні комісії. Реорганізація триватиме два місяці. Про це на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому заявив заступник начальника районного відділення фонду Микола Гребенюк, який призначений керівником ліквідаційної комісії. За його словами, начальник Автозаводського відділення Пенсійного фонду Олександр Мудрий уходить на пенсію. Хто буде очолювати новостворене міське управління фонду, і де воно буде розташоване, Микола Гребенюк поки що сказати не може.

09.08.2011
 Кременчужанка зарізала колишнього чоловіка. Незважаючи на те, що пара розлучилася ще у травні, за певних обставин вони продовжували жити разом у квартирі, що розташована в районі Молодіжного. Трагедія сталася вночі 6 серпня, близько 23.30. У Кременчуцькому міському управлінні розповідають, що 38-річний чоловік у черговий раз з'ясовував стосунки зі своєю колишньою дружиною, що проживає з ним на одній житлоплощі. У його квартирі також знаходилася 12-річна дочка. Чоловік випивав, скандали у будинку були частим явищем. Тієї ночі до 39-річної жінки, що стояла на кухні, підійшов колишній чоловік. Їй здалося, що він хоче її вдарити. Жінка випередила власні думки, і першою завдала удару ножем у груди. Злякавшись, колишня дружина викликала швидку. Проте рана виявилася смертельною — медики 38-річної людини не врятували.

rss