09.08.2013
 У ніч на 9 серпня в Кременчуці згоріли п'ять автомобілів. За попередніми даними, був здійснений підпал автомобіля Mitsubishi Lancer, що належить за даними Телеграфу - начальнику юридичного відділу міськвиконкому. Як повідомляють в міському управлінні держслужбу надзвичайних ситуацій, пожежа виникла в 3.30 на автостоянці в районі будинку №101 в пер. Героїв Бреста. Вогонь почав поширюватися від Mitsubishi Lancer. За словами 62-річного сторожа, він почув хлопок усередині цього автомобіля. Чоловік намагався загасити вогонь до приїзду пожежників, але тільки отримав опіки рук 1-2 ступеня.

09.08.2013
 Через конфлікт навколо Roshen із забороною ввезення її продукції в Росію на кременчуцькій кондитерській фабриці можливі скорочення. Про це повідомив начальник міського управління економіки Микола Здойма. Скоротити можуть 60 чоловік. За його словами, вже в серпні фабрика зменшила план виробництва на 25%. Нагадаємо, російська санітарна служба ввела заборону на постачання в країну продукції провідної української кондитерської компанії – Roshen – одна із фабрик якої розташована у Кременчуці.

09.08.2013
 Липи на вул. Леніна в Кременчуці будуть рятувати. Щоправда, поки спеціалісти КП «Благустрій Кременчук» не виявили причини пожовклого листя у дерев. За словами заступника гендиректора комунального підприємства Івана Москалика, «на сьогодні липи на вулиці Леніна мають краєві опіки по зовнішньому боку листя. Ці симптоми спостерігаються не лише на липах, а й на кленах, грабах, деяких кущах на вулиці Леніна. Причому вражені насадження частково. Зразки ушкоджених насаджень наразі дослджують у Полтавській державній аграрній академії. І вже відомо, що зовнішній аналіз шкідників не виявив. За словами фахівців, це свідчить про те, що на дерева впливає зовнішній фактор: загазованість чи засоленість ґрунту.

09.08.2013
 Кременчуцькі екологи нагадують, що у Білецьківських плавнях можна полювати тільки з дозволу управління охорони довкілля і згідно з лімітами. За словами директора регіонального ландшафтного парку Кременчуцькі плавні Володимира Никифорова, зміни до Закону про мисливське господарство внесені три роки тому. Зокрема, заборонено полювання без відповідного дозволу на територіях і об'єктах природно-заповідного фонду.

rss