09.10.2012
 Опалювальний сезон в Кременчуці починати раніше терміну не планують. Бо середньодобова температура не опустилася до критичних позначок. Як повідомив telegraf.in.ua начальник міського управління житлово-комунального господарства Сергій Ярош, за нормами, підключати опалення треба, якщо протягом трьох днів середньодобова температура не перевищує позначку +8. Поки ж середньодобова температура - на рівні +14. Якщо не буде різкого похолодання, немає необхідності починати опалювальний сезон раніше. Тим паче, що йдеться про раціональне використання енергоносіїв, - підкреслив начальник УЖКГ.

09.10.2012
 Тим часом, у Кременчуці борг за опалення шкіл не зменшується і становить 9 млн. грн. А у лікарняних закладах – близько 900 тис. Це лише за минулий опалювальний сезон. До кінця цього року цей борг може зрости до 33 млн.грн. Гроші, які були передбачені у міському бюджеті на сплату тепла у школах і дитсадках у новому опалювальному сезоні, були витрачені минулої зими, бо спочатку року на 50% подорожчав теплоносій для підприємств і бюджетних організацій. Тож усі заплановані кошти довелося спрямувати на розрахунок за тепло отримане у минулому сезоні. Міський голова Олег Бабаєв каже, що оскільки така ситуація не лише в нашому місті, він сподівається на реакцію з боку держави: списання боргу наприкінці року.

09.10.2012
 Кременчужани зібрали гроші на глюкометр та п’ять інсулінових помп для дітей. Для того, або закупити обладнання, необхідне для лікування та діагностики дітей, хворих на цукровий діабет, кременчуцькі волонтери зібрали 113 тис. 226 гривень. Ця сума є рекордною за всі роки проведення всеукраїнської акції «Серце до серця». Торік кременчужани пожертвували дітям на чверть менше. Наразі на зібрані кошти вже куплено п’ять інсулінових помп для дітей, хворих на цукровий діабет. Цей медичний пристрій дозоляє вводити інсулін підшкірно, до того ж він автоматично відстежує рівень глюкози та підраховує кількість вуглеводів. Кожен такий прилад коштує 18 700 гривень. А у кабінеті ендокринолога дитячої міської лікарні з’явиться глюко́метр - пристрій для вимірювання рівня гемолізованого гемоглобіну.

09.10.2012
 Кременчужани вже можуть перевірити себе в списках виборців. З 8 по 25 жовтня триває процес узгодження даних у попередніх списках виборців на виборчих дільницях. Про це Також перевірити персональні дані жителі Кременчука можуть у відділах ведення Державного реєстру виборців : Крюковський район: вул. Івана Приходька, 90, кімната — 404, телефони: 6-00-07. Автозаводський район: вул. 60-річчя Жовтня, 130, тел. 77-02-80. Зауважимо, що приходити треба з паспортом. У відділі ведення Державного реєстру виборців звертають увагу кременчужан на той факт, що, згідно з чинним законодавством, уточнити свої дані виборці можуть не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування, а саме до 22 жовтня. Заяви, подані пізніше, не розглядаються.

rss