09.11.2011
 У кременчуцькій художній галереї покажуть «Неформат». Так називається виставка художніх творів кременчуцької групи художників «Нова провінція». Як повідомили організатори вернісажу, глядачам будуть представлені роботи з батіку, пейзажі, живопис, колаж, графіка та інстоляція. І незважаючі на традиційні художні жанри, роботи мають дійсно неформатний характер і деякі з них можна вважати справжнім сюпризом. Група «Нова провінція» існує в Кременчуці з 2002 року і кожна їх виставка відрізняється певною унікальністю і характером. Отже, «Неформат» від «Нової провінції» можна побачити у Кременчуцькій художній галереї по вул. Коцюбинського, 4 протягом місяця. Відкриття вернісажу 10 листопада о 15-тій годині.

09.11.2011
 Кременчуцьких підприємців запрошують обговорити зміни до Податкового кодексу. Голова Всеукраїнського обєднання малого та середнього бізнесу "ФОРТЕЦЯ" Оксана Продан та її заступник Віталій Андреєв 10 листопада спеціально приїдуть на Полтавщину за для цього. О 10 годині в Кременчуці розпочнеться спільний семінар для підприємців з питань спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва". Захід відбудеться в приміщенні міськвиконкому за адресою площа Перемоги, 2. Вхід вільний.

09.11.2011
 У Полтаві чекають команду-учасницю Євро-2012. Принаймні на це сподівається керівництво області. Як повідомив начальник обласного управління фізичної культури і спорту Віктор Пожечевський, очікують, що одна із футбольних команд, що братиме участь у чемпіонаті , може у період між матчами, які проходитимуть на визначених стадіонах, проживати та тренуватися в Полтаві. Чиновник зауважив, що вже почали наводити лад на стадіоні ім. Бутовського, щоб не було ніяких перепон для тренувань. Також для проживання футболістів визначили в місті готель «Палаццо». Крім того, до нового року на Полтавщині серед бажаючих працювати під час Євро-2012 відберуть 300 молодих людей. Основне завдання волонтерів вчасно надавати іноземцям інформацію стосовно місць ночівлі, харчування, або екскурсій визначними місцями. Для цього обиратимуть тільки тих, хто на розмовному рівні володіє англійською мовою. Надалі для волонтерів проведуть курси ще й з польської та німецької мов.

rss