09.11.2012
 Міський голова Кременчука перейнявся оплатою праці двірників. Спонукали до цього мера, передусім, очивидна нестача прибиральників вулиць. Це, до речі, визнали і керівники керуючих компаній. Щоправда, пояснили це плинністю кадрів: лише 50 відсотків двірників працюють постійно, інші – приходять на деякий час і звільняються саме у період найбільшого навантаження – восени, коли падає листя. Або взимку – коли намітає багато снігу. Та ці пояснення не задовольнили мера. Олег Бабаєв причину поганої роботи двірників вбачає у низькій зарплаті. Каже, що до нього надійшли такі скарги. Бабаєв рекомендував переглянути тарифи, за якими двірникам нараховується зарплатня, а також розглянути можливість заохочення сумлінних робітників. У іншому разі, за словами міського голови, керівникам керуючих компаній доведеться самим братися за мітлу.

09.11.2012
 Кременчук у список грипозних міст Полтавщини не потрапив. Хоча захворюваність росте. За даними ж обласного управління охорони здоров’я, на грип та ГРВІ в області найбільше хворіють в Полтаві та Комсомольську, темпи зростання захворюваності в обох містах невисокі, але показники захворюваності – найвищі для даного періоду року за останні 10 років. Що стосується Кременчука, то за тиждень кременчуцькі лікарі зафіксували збільшення кількості хворих на ГРВІ. Як зазначив головний санлікар міста Віктор Самойленко на ГРВІ захворіли понад 1 тис. кременчужан - 69 відсотків із них - діти.

09.11.2012
 У Кременчуці вакансій удвічі менше, ніж безробітних. Більшість із них — люди з вищою освітою. Як повідомляє telegraf.in.ua із посиалнням на Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості, на 950 вакансій — 2 тисячі 200 безробітних. 43 % безробітних - кременчужане до 35 років. 60 % претендентів мають неповну, незавершену і вищу освіту. 30% вакансій підходять саме їм. В той же час, з робочими спеціальностями ситуація зовсім зворотна. Їм підходять більше 65% вакансій, але охочих мати таку роботу — менше 30 %.

09.11.2012
 Автозаводський суд міста Кременчука почав розглядати кримінальну справу за звинуваченням Ігоря Митюка, депутата районної ради фракції БЮТ у побитті свого колеги по фракції Сергія Гарифова, начальника міського управління з благоустрою. Як повідомляє Репортер, 8 листопада відбулося попереднє засідання в ході якого справу було прийнято до слухання у суді. Відразу ж після цього адвокат Сергія Гарифова подав до суду клопотання свого підзахисного, в якому він у рамках розгляду справи заявив цивільний позов про вішкодування йому завданої моральної шкоди на мільйон гривень та витрат на лікування - 13 тисяч гривень. Слухання справи по суті призначено на 13 листопада.

rss