09.12.2011
 Приватним сектором Кременчука ходять реєстратори і запитують про кількість мешканців. Як повідомляє міське управління статистики, це пов'язано з підготовкою до перепису населення у наступному році. Опитування жителів почалося з 29 листопада і триватиме до 30-го грудня. Реєстратори уточнюють назви вулиць, провулків, нумерацію кварталів, будинків і квартир, а також кількість мешканців. Звертаємо увагу на те, реєстратори повинні уточнювати тільки кількість мешканців, і не повинні записувати прізвище, ім'я і по батькові власників будинків. Також реєстратори не можуть заходити в двір будинку - усе спілкування з мешканцями відбувається на вулиці у хвіртки. Зауважимо, що опитування торкнуться тільки приватного сектора, оскільки інформація про кількість мешканців багатоповерхівок вже є. Ці дані потрібні, щоб розділити місто на райони і дільниці, а потім за ними підібрати реєстраторів для перепису.

09.12.2011
 У Кременчуці шахрайки виманили у пенсіонерки більше 10 тис гривень. 74-річній мешканці Крюкова дві невідомі жінки пообіцяли зняти страшну порчу. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області. Потерпіла сама звернулася із заявою до Крюківського РВ. Вона розповіла, що 7 грудня близько 11.00 на вулиці Республіканській до неї підійшли дві "люб'язні" панянки. Перекинувшись кількома фразами, вони так справно задурили голову жінці, що вона віддала їм 10 тис 450 гривень. Наразі правоохоронці розшуку зловмисниць і вкорте застерігають, що злочинці діють за старою, добре перевіреною ними схемою. Але люди продовжують потрапляти в їх тенета через власну необачність та наївність.

09.12.2011
 Кременчужани на тестування з російської мови і всесвітньої історії їхатимуть до Полтави. У Кременчуці планують створити 8 пунктів ЗНО наступного року. Пройти зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнти зможуть у 5 міських школах, Кременчуцькому національному університеті, педучилищі і ВПУ №7. Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання освіти Олександр Сидоренко. З його слів, за попередніми розрахунками, у Кременчуці створять округ тестування з усіх предметів ЗНО, крім російської мови та всесвітньої історії, які складатимуть у Полтаві. Реєстрація на ЗНО–2012 починається вже 1 січня 2012 року і триватиме до 20 лютого. До речі, очікують, що кількість учасників ЗНО–2012 буде більшою, ніж цього року.

09.12.2011
 Сто крюківських пенсіонерів стануть студентами. У Крюківському районі Кременчука також відкриють Університет третього віку. 13 грудня, об 11.30, у великій залі виконкому Крюківської районної ради відбудеться урочисте відкриття закладу. Директор територіального центру соціального обслуговування Крюківського району Ольга Миронова відзначила, що бажаючих навчатись виявилось значно більше, ніж очікували. Зараз їх близько сотні, і заяви продовжують реєструвати щодня. Наразі сформовано дві групи студентів історико-краєзнавчого факультету і основ медицини та здорового способу життя.

rss