10.01.2012
 У Кременчуці на Різдво стріляли. Інцидент трапився в районі зупинки «Аптека» - на розі вул. 60-річчя Жовтня та Вадима Бойка. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, близько першої ночі двоє чоловіків на поділили таксі. Кожен хотів їхати першим у автівці, що стояла біля зупинки. Один із чоловків, 31-річний киянин - приватний підприємець, що приїхав гостювати в Кременчук, вирішив застосувати як вагоміший аргумент пістолет для відстрілу гумовими кулями. В результаті поранення отримав інший потенційний пасажир таксі – 26-річний кременчужанин. Стрілець, у якого до речі, є дозвіль на зброю, кинувся тікати. Але наряд ППС швидко наздогнав і затримав його вже біля Макдональдсу на вул. Київській, за попередніми даними, обидва чоловіки були на підпитку.

10.01.2012
 До речі, район зупинки Аптека в Кременчуці виявився насиченим подіями кримінального характеру. Напередодні двоє невідомих обікрали власне саму аптеку. Подія мала місце в обідню пору 9-го січня. У міліцію заявила одна із працівниць аптеки, що зникли гроші. За словами жінки, до аптеки зайшли двоє парубків, начебто за ліками.Один з них почав розпитувати фармацевта про пігулки, другий у цей час стояв біля прилавка і розглядав медпрепарати. Після тривалої бесіди невідомі покинули приміщення аптеки. Незабаром фармацевт побачила зникнення пластикового боксу з грошима у сумі 1200 грн. Встановлено, що на вигляд підозрюваним у крадіжці 20-22 роки. На зріст обидва близько 170 см. Вони були одягнені в темні куртки. Особливих прикмет фармацевт не запам'ятала.

10.01.2012
 Кременчук потрапив у двадцятку за привабливістю для ведення бізнесу. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, в останні дні минулого року, агентство «Стандарт-Рейтинг» оприлюднило рейтинг великих міст України за привабливістю ведення бізнесу, у якому Кременчук зайняв 13 місце із 43 великих міст України з кількістю населення понад 100 тисяч осіб. Оскільки 70% в оцінці займали такі групи факторів як «індикативні показники доходів населення» та «фактори ділової активності», то перше місце у рейтингу з великим відривом від конкурентів посів Київ. До першої п’ятірки увійшли також Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк та Харків. Кременчук увійшов до першої п’ятнадцятки вищезазначеного рейтингу, випередивши десяток обласних центрів, у тому числі і Полтаву. Попереду нашого міста лише два необласних центри – це Маріуполь та Кривий ріг.

10.01.2012
 В Кременчуці з 3 січня посилено працює Єдиний дозвільний центр. Посилено, бо вступив у силу Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Як нагадує начальник міського управління з питань торгівлі, підприємництва і регуляторної політики Людмила Жорняк, з нового року жодна контролююча служба, жодне з управлінь, які видають дозвільні документи, не мають права ані приймати заяви від підприємців, ані видавати дозволи поза межами Єдиного дозвільного центру. Найактивніше до виконання закону приступила служба карантинного контролю, каже Л. Жорняк. 20 підприємців, які звернулися до них по дозволи, вже пішли через Єдиний дозвільний центр. В Кременчуці підприємцям можуть надавати 42 адміністративні послуги дозвільного характеру.

rss