10.02.2012
 Роботою головного архітектора Кременчука незадоволений міський голова. Олег Бабаєв жорстко розкритикував Віктора Труша в якості керівника міського управління архітектури і навіть символічно поставав йому за роботу «жирну двійку». Мер сказав, що за 6 років роботи Віктора Труша на посаді головного архітектора, у загальному архітектурному просторі Кременчука панує безлад. Далі цитата: місто повинне будуватися в одному напрямі і стилі. А не так, що один магазин у нас зелений, інший – червоний, - сказав Бабаєв і зауважив, мовляв, якщо головний архітектор не навів лад у приміщенні управління архітектури, то і в місті не наведе. При цьому мер звернувся до свого заступника з будівництва Миколи Валовика і сказав, що необхідно терміново розглянути кадрове питання по архітектору.

10.02.2012
 Хоспис для невиліковних хворих в Кременчуці відкриють до кінця 2012 року. Впродовж поточного місяця будуть завершені проектні роботи. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому з посиланням на заступника міського голови Віктора Калашника. За його словами, перших пацієнтів хоспис зможе прийняти наприкінці року. За підрахунками фахівців, ремонтні і інші роботи, пов'язані з відкриттям хосписа, обійдуться місту приблизно в 2,5 мільйона гривень. Кременчуцький хоспис повинен стати третім в Україні і першим - в Полтавській області. Нагадаємо, хоспіс у Кременчуці планують відкрити на базі 2-ї міської лікарні, що у Крюкові.

10.02.2012
 Міський голова Кременчука говоритиме з президентом про водоканал. Вислухавши звіт керівника КП «Кременчугводоканал» Віктора Солодяшкина, Олег Бабаев відзначив, що серед того, про що він планує говорити з Президентом України Віктором Януковичем під його приїзду, «основне питання - існування кременчуцького водоканалу». Міський голова пояснив, що йдеться або про державну підтримку підприємства : фінансуванні заміни старих мереж, модернізації самого підприємства, або про збільшення тарифів для споживачів. Останнє, за словами Бабаєва, йому дуже не подобається. Водночас, згідно із данними звіту Віктора Солодяшкина, водоканал закінчив минулий рік зі збитком 15 млн грн. На сьогодні підприємство заборговувало за електроенергію 6 млн грн., а 12 млн грн. - борг по податках. Персонал підприємства (окрім аварійних бригад) працює по 4 дні в тиждень. Причиною збитків і боргів Віктор Солодяшкин називає різницю в тарифах і додає, що востаннє тарифи по послуги водоканалу збільшувалися в 2008 році.

rss